Монтаж банерів на НСК «Олімпійський» у Києві до ювілею перемоги ФК «Динамо Київ» у Суперкубку Європи

6 жовтня 1975 року в історії ФК «Динамо Київ» сталася визначна подія. Команда під керівництвом Валерія Лобановського завоювала найбільш престижний європейський футбольний трофей – Суперкубок Європи. У двох зустрічах динамівці переграли Мюнхенську «Баварію». М’ячі, забиті Олегом Блохіним, створили легенду українського футболу. Адже в тому ж 1975 році Блохін був визнаний найкращим футболістом Європи й отримав приз паризького тижневика France Football «Золотий м’яч».

Матч між Динамо та Баварією відбувся на центральному стадіоні міста Київ, то ж до ювілейної річниці події, нині НСК «Олімпійський» віддає дань пошани героям українського футболу. Тематичні рекламні брандмауери з портретами гравців «Динамо» того часу прикрасили чашу стадіону, щоб нагадати сучасникам визначні сторінки історії вітчизняного футболу.

Безпосереднє виконання робіт із виготовлення та монтажу рекламних конструкцій на колонах спортивного комплексу здійснила компанія «Нове Століття Плюс» разом із головним партнером з друку та виготовлення банерних полотен Univest Advertising Production. Партнери мають тривалу історію співпраці, зумовлену високою кваліфікацією всіх працівників обох компаній, як безпосередньо промислових альпіністів, так і керівного, виробничого та інженерного складу. Монтажні роботи на висоті мають категорію підвищеної небезпеки, тому від виконавців вимагаються особливі навички та сумлінне виконання всіх вимог.

Монтаж рекламних конструкцій на стадіоні, м. Київ

Суттєвою особливістю виконання монтажу рекламних конструкцій на НСК «Олімпійський» слід відмітити:

  • велику площу рекламних полотен, кожне з яких сягало 160 кв.м.;
  • збільшення наскрізних вітрових навантажень у зв’язку з несуцільністю скляних вітражів між колонами;
  • виконання робіт під від’ємним кутом нахилу фасаду;
  • підвищені вимоги до надійності конструкцій.

Значний досвід та високий професійний рівень спеціалістів компанії «Нове Століття Плюс» дозволила успішно виконати монтаж банерів Київ в обумовлений термін. Команда з 4 промислових альпіністів впродовж 4 робочих змін виконала монтаж 22 брандмауерів загальною площею 3 520 кв.м. та вагою майже 1 тонна. Рекламні банери, брандмауери виготовляють з наступних матеріалів:

  1. банер литий;
  2. банерна сітка;
  3. текстильний банер (Всередині приміщень).

Montaj-banerov-brendmauerov-Olimpiiskii_Kiev-2

У даному випадку, через конструктивні особливості арени з метою компенсації вітрових навантажень використовувалась банерна сітка (яка значно легша за литий банер) та вид кріплення на шнурівці. Загалом було використано майже 3 км шнурового кріпильного матеріалу. Монтаж рекламних конструкцій, банерів користується популярністю як у Києві, так і в інших містах України. Використовується 2 основні види кріплення банерів та брандмауерів:

  • монтаж на шнурівці;
  • монтаж на сталеву трубу.

Спеціалісти компанії «Нове Століття Плюс» мають великий досвід монтажу банерів як на шнурівці, так і на сталеву трубу, відповідно проконсультують Вас про доцільність використання того чи іншого виду кріплення на конкретній локації, враховуючи розміри та конструктивні особливості місця монтажу.

Завдяки злагодженій роботі двох компаній оформлення арени НСК «Олімпійський» було виконано із дотриманням всіх вимог Замовника. Лише за декілька днів стадіон перетворився на об’єкт, що демонструє вшанування перемог наших видатних земляків.