Підйом негабаритних вантажів

Підйом вантажів – послуга дуже затребувана. Придбали ви великі товари (меблі, холодильник), або здійснюєте переїзд – завжди можуть виникнути проблеми із занесенням великих речей, особливо, якщо під’їзд багатоквартирних будинків досить вузький. Особливо актуальним в нашому місті є підйом вантажу. Київ – великий мегаполіс, де кожен день придбається велика кількість товарів. У тому числі і нестандартних розмірів.

Якщо виникає ситуація, що підйом вантажів на висоту нормальним шляхом (через сходи) ніяк неможливий, то доводиться затягувати вантажі через вікно або балкон. Тому потрібна допомога промислових альпіністів. Підйом вантажу альпіністами – особлива послуга, так як звичайні вантажники в даній ситуації не допоможуть. Особливо якщо приміщення, куди потрібно занести вантаж знаходиться на верхніх поверхах. У цьому випадку підйом вантажу на висоту здійснюватиметься за допомогою спеціального устаткування (лебідка). І основна умова – прохідність вантажу через вікно. В крайньому випадку, можна демонтувати віконну раму і після завершення підйому поставити її на місце.

 

Підйом вантажу на поверх

 

Дуже часто здійснити підйом вантажів альпіністами набагато простіше, ніж запрошувати звичайних вантажників. Навіть підйом меблів, які при бажанні можуть пройти і через сходову клітку, легше здійснити з зовнішньої сторони будівлі – так вони менше пошкодиться. Крім того, підйом вантажів на поверх саме через вікно відбувається набагато швидше, тому що не доводиться крутитися в тісному просторі і піднімається він не вручну. Особливо це актуально для важких будівельних матеріалів. Те ж саме стосується і підйому меблів на поверх. Піднімаючи нові речі зовні будинку, ви уникнете небажаних подряпин, які можуть виникнути, якщо зачепити предметами стінку або гострий кут.

Особливу увагу потрібно приділити вартості підняття вантажів: вартість підйому вантажу на поверх розраховується заздалегідь і залежить не від висоти поверху, а від його розміру та ваги.

Якщо вам знадобилися послуги альпіністів, то звернувшись до нас, ви завжди зможете розраховувати на професійну допомогу. Промисловий альпінізм – це наш профіль, і ми вже багато років виконуємо різні висотні роботи даним способом. Ми, компанія «Нове століття плюс», зарекомендували себе як швидка і злагоджена професійна команда, готова при першій можливості прийти на допомогу. Працюємо по всій території України.

 

 

Ціни

п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Підйом негабаритних вантажів до 50 кг послуга дог.
2 Підйом негабаритних вантажів до 100 кг послуга дог.
3 Підйом негабаритних вантажів до 200 кг послуга дог.
4 Підйом негабаритних вантажів до 300 кг послуга дог.
5 Підйом негабаритних вантажів понад 300 кг послуга дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

 

 

 

 

 

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, житловий будинок
Реализовано:
Підйом джакузі вагою 450 кг на дах 19-ти поверхового будинку.
Об’єкт:
м. Київ, житловий будинок
Реализовано:
Підйом, кріплення до фасаду п'яти блоків та підключення кондиціонерів.
Об’єкт:
м. Київ, житловий будинок
Реализовано:
Підйом негабаритного вантажу вагою 140 кг на 15 поверх.
Об’єкт:
м. Київ
Реализовано:
Спил аварійних гілок над пішохідною зоною.
Об’єкт:
м. Київ, Tsarsky City Resort
Реализовано:
Демонтаж притискних планок вікон, установка на них стробоскопів і монтаж планок зі стробоскопами на місця.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua