Установка рекламних конструкцій, освітлення реклами

Існує велика кількість рекламних конструкцій і варіантів, як здійснити монтаж зовнішньої реклами. І якщо з установкою білбордів та призматронів все зрозуміло, то кріпильні конструкції під банери і брандмауери на фасадах будівель в більшості випадків монтуються тільки на висоті.

При цьому установка рекламних конструкцій та освітлення реклами дуже часто відбувається на висоті. Для того щоб виконати дані висотні роботи, і при цьому установка рекламних конструкцій та освітлення реклами пройшла якісно і з мінімальними витратами, як правило, користуються послугами промислових альпіністів. Промисловий альпінізм дозволяє здійснити монтаж конструкцій, самої реклами і її освітлення в найкоротші терміни і в найбільш важкодоступних місцях.

Установка і монтаж рекламних конструкцій під банер відбувається наступним чином: перш за все встановлюється кріпильна система: монтується металева рамка, або суцільна, або складена з окремих елементів, змонтованих з конкретним кроком. Кріпильна рамка кріпиться з певним відступом від фасаду, а безпосередньо банер кріпиться до неї або на мотузці, або на капронових стяжках, простягнутих через попередньо набиті отвори, так звані “люверси”. Даний метод кріплення є найпоширенішим і його називають “монтаж банера на люверси “, хоча можливі й інші варіанти монтажу.

Брандмауери (банери дуже великих розмірів) кріпляться тільки на цільно змонтовану металеву рамку. Для цього на металевих кронштейнах з певним виносом від фасаду збирається контур, по периметру якого є отвори для так званих шпильок. Шпилька з одного боку має різьблення, тому одним кінцем вона чіпляє банер, а іншим вкручується в рамку таким чином натягуючи полотно. Даний метод монтажу має назву “монтаж брандмауера під шпильку”.

Якісний каркас – це, перш за все, надійність і довговічність самої конструкції, рекламного полотна, а головне – безпека людей, що проходять під нею. Каркас є фундаментом ефективності розміщення будь-якої зовнішньої реклами, оскільки будь-яка конструкція повинна бути надійною і безпечною. Ми проводимо роботи з монтажу нових та обслуговування вже встановлених рекламних конструкцій, в тому числі і монтаж освітлення реклами.

Установка рекламного освітлення виконується наступним чином: ліхтарі з розміщеними всередині лампами кріпляться до кріпильного каркасу (так званої рамки) на винесених вперед кронштейнах. Залежно від розмірів реклами, яку необхідно підсвітити, підбирається потужність ламп та відповідно довжина кронштейнів. Підсвічування може складатися з різних типів ламп, проте останнім часом все частіше використовуються світлодіодні, як найбільш довговічні, економічні та яскраві. Підсвічування дає можливість рекламі працювати цілодобово. Це робиться як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

Компанія «Нове Століття Плюс» виконує якісний і надійний монтаж будь-якої реклами. Наші фахівці допоможуть Вам змонтувати рекламні конструкції під банери та брандмауери на будь-який висотний об’єкт. Ми чудово розуміємо, що чим якісніше буде встановлення рекламних конструкцій та освітлення реклами, тим довше Ваша реклама Вам прослужить.

 

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Монтаж металевого каркаса під банер / брандмауер пог. м дог.
2 Монтаж рекламних щитів шт. дог.
3 Монтаж стел шт. дог.
4 Монтаж дахових конструкцій шт. дог.
5 Монтаж електропроводки пог. м дог.
6 Установка / обслуговування освітлення реклами шт. дог.
7 Робота автовишки 18 м (мінімальне замовлення - 4 години) год дог.
8 Послуги вантажного транспорту 12 м3 - підвіз до місця монтажу рекламної продукції (мінімальне замовлення - 3 години) год дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

*Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, БЦ Silver Breeze
Реализовано:
Підйом і монтаж накришной конструкції під об'ємні літери. Монтаж об'ємних літер розміром 30х3 м, загальною вагою 350 кг.
Об’єкт:
м. Київ, ТРЦ Даринок
Реализовано:
Обшити ПВХ панелями з повнокольоровим друком колони в торговому центрі.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua