Оформлення та прикрашання фасадів

Всі ми знаходимося в передчутті новорічних свят. Ми запасаємося подарунками, купуємо ялинку і плануємо новорічне меню. Монтаж новорічних прикрас на фасад будівлі – це ще один спосіб подарувати собі свято.

Віднедавна зовнішнє оформлення будівлі стало ознакою хорошого тону і смаку. Погодьтеся, коли все навколо виблискує і переливається міріадами вогнів, рясніє переплетіннями яскравих святкових стрічок і потопає в запашній хвої, залишитися осторонь і пригнічувати оточуючих буденним виглядом – справжній злочин!

Для створення святкового настрою краще всього використовувати монтаж новорічних прикрас вдавшись до зовнішнього оформлення фасаду.

До зовнішнього оформлення фасаду відносять новорічну ілюмінацію будівель, підсвічування будинків, монтаж новорічних гірлянд, створення новорічних ландшафтів, вуличне або паркове освітлення.

Найпростіший і найшвидший спосіб подарувати святковий настрій і привернути увагу клієнтів – це монтаж новорічних гірлянд. З них можна складати різноманітні малюнки і написи, які будуть найбільш яскраво відображати концепцію Вашої компанії.

Фасадне підсвічування – дуже популярний вид оформлення різних будівель. Оформити його можна двома варіантами:

Лампове оформлення. Існує кілька варіантів різних ламп. Наприклад, галогенні, або люмінесцентні лампи. Однак застосування таких ламп не дуже економічно, до того ж вони досить швидко виходять з ладу. Останнім часом широкого поширення набули світлодіодні лампи. Вони економлять електроенергію, тому таке підсвічування не вимагає великих експлуатаційних витрат, до того ж воно має дуже довгий термін служби.

За допомогою гірлянд. Це можуть бути гірлянди у вигляді дощу, світлова бахрома, гірлянда у вигляді нитки. Гірлянди можуть бути як монохромними (одноколірними), так і різнобарвними. Крім цього можна зробити так, щоб лампочки світили постійно, або ж мерехтіли і переливалися, що додасть будь-якій будівлі дуже ошатний вигляд.

Компанія «Нове Століття Плюс» – це висококваліфікована команда, що виконує різні монтажно-демонтажні роботи, в тому числі установка гірлянд і монтаж підсвічування фасаду. З багатьох можливих методів виконання, ми використовуємо промисловий альпінізм , як найбільш універсальний і функціональний. Якщо вам потрібна швидка, якісна допомога в оформленні фасадів, то наші фахівці завжди з радістю прийдуть вам на допомогу.

 

 

 

Ціни

 

 

 

Ціни на оформлення та прикрашання фасадів уточнюйте у наших менеджерів. Вартість кожного об'єкта прораховується індивідуально і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, супермаркет METRO
Реализовано:
Монтаж гірлянд на вхідній групі магазину.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua