Монтаж рекламних конструкцій та носіів

 

Розміщення зовнішньої реклами на стінах будинків і вздовж доріг у наші дні стали настільки ж звичними, як і складові міського та приміського пейзажів. Це природний шлях заробітку для власників будинків, операторів зовнішньої реклами, рекламних агентств, відповідальних за автотраси. Виборчі кампанії, поява на ринку нових гравців – все це вимагає візуалізації, і певна частина аудиторії отримує цю інформацію з зовнішньої реклами.

У тому, що монтаж зовнішньої реклами сьогодні більш ніж затребуваний, кожен може переконатися сам: банера та брандмауери уздовж доріг і на будинках регулярно оновлюються, додаються нові. При цьому дуже часто монтаж реклами відбувається на висоті. Для цього, як правило, використовується або автовишка, або запрошуються промислові альпіністи.

Установка зовнішньої реклами на висоті – це досить відповідальна робота, як і промисловий альпінізм в цілому, вона зобов’язує не тільки правильно пересуватися на мотузках, але й виконувати при цьому монтажні роботи.

Головне що необхідно промисловим альпіністам для виконання таких робіт – хороша фіксація на даху об’єкта і нормальні погодні умови. Вони дістають до поверхонь, часто недоступних з землі, до того ж їх робота не вимагає застосування автовишки або зведення різних пристосувань.

Найпоширеніші роботи з монтажу зовнішньої реклами, які виконуються методом промислового альпінізму:

  • Монтаж банерів, брандмауерів
    Установка банерів і брандмауерів практично в будь-якому місці.
  • Поклейка оракала (Oracal), Ван Вей Віжн (One Way Vision)
    Декорування скляних і фасадних поверхонь за допомогою самоклеючої плівки Оракал (Oracal). Розміщення реклами на вікнах приміщень з використанням спеціальної плівки Ван Вей Віжн (One Way Vision).

Компанія «Нове Століття Плюс» забезпечить Вам своєчасний і якісний монтаж реклами на висоті. Наші фахівці виконують даний вид робіт у відповідності з усіма необхідними вимогами і стандартами, усвідомлюючи, що саме від нашої роботи залежить те, як буде виглядати Ваша реклама і наскільки довго вона Вам прослужить.