Висотний клінінг

 

 

 

Компанія «Нове Століття Плюс »виконує багатопланові послуги з професійної мийки на великій висоті. Така робота давно стала невід’ємною частиною пейзажу будь-якого великого міста. Жителів мегаполісів вже не здивувати виглядом людей, які спускаються з мотузок, закріплених на дахах висотних будівель, щоб без ризику падіння зробити вікна і фасади багатоповерхівок чистими і комфортними для перебування в помещеніях.от такого виду послуг, як промисловий альпінізм . Наша компанія надає різноманітні види робіт, які дозволяють зробити міський пейзаж чистіше і акуратніше. У нашому виконанні професійне миття вікон, фасадів на висоті у всіх сенсах цього слова.

  • Мийка вікон методом промислового альпінізму особливо необхідна на тих поверхах, до яких ніяк не можна дотягнутися з землі. Після встановлення або заміни віконних пакетів їх у будь-якому випадку необхідно очистити від нагадувань про робочі моменти. Такі висотні роботи вимагають особливої підготовки, оскільки залежно від типу матеріалів, з яких зроблені.

Висотний клінінг сьогодні нікуди не дінеться вікна, підбираються чистячі засоби та інвентар для роботи.

  • Мийка фасадів – Не тільки санітарна процедура. Справа в тому, що деякі види забруднень згубно впливають на оздоблення фасаду будівлі, і якщо регулярно не брати заходи, все може закінчитися так що допоможе не клінінг, а не дешевий ремонт. Наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до будь-якого будинку, ми задіємо при цьому різні методи очищення «обличчя» будинку. Якщо бажано уникнути хімічної обробки, як не можна краще підходить гідроструминні очищення.
  • Мийка атріумів , Тобто скляних стель, – це особливо «витончені» висотні роботи. Конструкція здається тендітною, але насправді це не так, і очищення атріуму від пилу – абсолютно необхідне робота. В основному послуги висотного клінінгу бувають потрібні для приведення в порядок будівель з скляними куполами і стелями після тривалих ремонтів. Потоки повітря, які йдуть нагорі разом з будівельною пилом, залишають її скупчення на стелях. Наша компанія очистить стелю від пилу за допомогою спеціальної техніки та інвентарю.

Висотні роботи часто бувають затребувані і тоді, коли потрібно привести в порядок заводські і фабричні цехи. Прибирання промислових приміщень – серйозна і необхідна задача, адже якщо зовнішнє забруднення скляних поверхонь будівлі зводиться до проблем естетизму, то промисловий пил абсолютно ні до чого для здоров’я людей, які працюють на підприємствах. А технологічно необхідні габарити таких приміщень роблять неможливою прибирання без залучення послуг, які надає компанія «Нове Століття Плюс».