Фасадні роботи

 

Фасад будівлі – це його зовнішня сторона, по суті справи, особа будівлі. А як то кажуть «по одягу зустрічають …» Тому ремонтувати його слід особливою ретельністю і акуратністю. При цьому не важливо, зводите Ви нову будівлю, або реконструюєте старе.

Фасадні роботи є роботами зовнішньої сторони будівлі. Це може бути як косметичний, так і капітальний ремонт фасаду, часто званий реставрацією. Ремонт, реставрація фасаду це складне і трудомістке заняття, і головна складність полягає в тому, що виконувати всі ці фасадні роботи, досить часто доводиться на висоті.

Роботи, що виконуються на висоті називаються висотні роботи. Існує кілька способів проведення таких робіт: за допомогою колисок, лісів, тури, автовишок або ж застосовуючи промисловий альпінізм.

Фасадні роботи методом промислового альпінізму – є роботами підвищеної небезпеки. Тому виконувати їх можуть тільки висококваліфіковані фахівці. Даним способом виконуються косметичний і капітальний ремонт, утеплення будівлі, монтаж вентильованих фасадів, герметизація швів і багато іншого.

Розглянемо більш детально наступні види даних робіт:

  • Ремонт і фарбування фасадів
    Виявлення причин руйнування фасаду, усунення їх, штукатурка, фарбування.

До будь-якого ремонту фасаду будівлі потрібно підходити індивідуально, враховуючи можливі причини його руйнування і визначаючи, які конкретно роботи потрібно виконувати.

Фасадні роботи вартість самої послуги безпосередньо залежить від якості та вартості використовуваних матеріалів.
Наша компанія «Нове Століття Плюс» спеціалізується на виконанні висотних робіт, в тому числі і фасадних. Ми завжди раді прийти до Вас на допомогу і надати всі вище зазначені види послуг.
Звернувшись до нас, Вам нададуть індивідуальний підхід, відмінний сервіс і найбільш вигідні ціни на фасадні роботи.
Фасадні роботи київ – це Нове Століття. Фахівці нашої компанії завжди використовують тільки високоякісні матеріали, що при дотриманні правильності технології, робить роботу найбільш результативною і довговічною.