Монтаж експозицій, інсталяцій

Останнім часом стало дуже популярним заповнювати порожній простір в холах, під скляними дахами і атріумами офісних, готельних і торгово-розважальних комплексів, різними декоративними елементами. Це можуть бути як окремі фігури, так і повноцінні декоративні експозиції. Установка експозицій та інсталяцій як тематичних, так і сезонних привертає увагу відвідувачів, підкреслює інтер’єр і вигідно виділяє будь-яке приміщення серед конкурентів.

Як правило, такі декоративні прикраси дуже часто встановлюються на висоті – саме там і залишається багато незаповненого місця. Тому один з найефективніших способів їх установки – це промисловий альпінізм. Цим способом виконується встановлення і заміна експозицій на висоті, навіть у місцях, незручних для доступу, при цьому не потрібно буде ніяка спецтехніка і додаткові споруди.

Крім того, над розміщенням декоративних експозицій, дуже часто, в тандемі з монтажниками працюють дизайнери, які відповідають безпосередньо за красу експозиції, надають чітку візуалізацію і керують процесом. І якщо для демонтажу їх присутність не завжди відіграє значиму роль, то при монтажі без них не обійтися.

Розміщення рекламних елементів на висоті – це залучення додаткових коштів шляхом розміщення реклами орендарів. Особливо виграють від цього бренд-менеджери, такі експозиції та інсталяції можуть залучити велику кількість відвідувачів, і, як наслідок, збільшити обсяг продажів. Використовуючи їх, ви не тільки заповнюєте небажані порожнечі і збагачуєте інтер’єр, але й можете збільшити свій дохід. У будь-якому випадку, вони повинні бути оригінальними і привертати увагу відвідувачів.

Компанія «Нове Століття Плюс» швидко і якісно виконає різні висотні роботи, у тому числі, монтажно-демонтажні роботи з декораціями. Ми оперативно зробимо монтаж експозицій та інсталяцій на висоті. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на професійну допомогу, у втіленні в життя будь-яких ваших ідей, які заповнять порожні місця і підкреслять індивідуальність ваших приміщень.

 

 

 

 

 

 

Ціни

 

 

Ціни на монтаж експозицій, інсталяцій уточнюйте у наших менеджерів. Вартість кожного об'єкта прораховується індивідуально і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.).

Мінімальне разове замовлення - 1800 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, ТРЦ Даринок
Реализовано:
Збірка і монтаж елементу декору "Літак" в просторі атріуму торгового центру.
Об’єкт:
м. Київ, ТРЦ Даринок
Реализовано:
Збірка і монтаж експозиції «Зима» в просторі атріуму торгового центру.
Об’єкт:
м. Київ, ТРЦ Даринок
Реализовано:
Збірка і монтаж експозиції «Осінь» в просторі атріуму торгового центру.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua