Монтаж фасадних вивісок, вхідних груп

Сьогодні монтаж зовнішньої реклами дуже затребуване явище. Свою діяльність, товари та послуги готові просувати більшість магазинів, бутиків, підприємств, тому монтаж вивісок дуже часто здійснюється на помітних місцях будівель і споруд.

Установка вивісок здійснюється різними способами, залежно від того, де вона знаходиться. Якщо відносно невисоко від землі, то можна застосувати драбину, або туру, на більш високих ділянках – або за допомогою автопідйомників, або, застосовуючи промисловий альпінізм. У нинішній час, велика кількість зовнішньої реклами зосереджена в центрах міст, а так як центральні вулиці мають свій досить щільний трафік, де далеко не завжди можна побачити вільну паркувальну смугу, застосування спецтехніки буває досить ускладненим.

Вивіска – це обличчя будь-якої структури, організації, бізнесу.

Сучасні світлові фасадні вивіски невеликих і середніх розмірів називаються лайтбоксами. Лайтбокс – це світловий короб, який складається з задньої і лицьової частини і бічних стінок. Найбільш поширений варіант – двосторонній.

Велика фасадна вивіска являє собою несучу металоконструкцію і змонтовані на ній об’ємні літери. Для виготовлення об’ємних літер, як втім і лайтбоксів, найчастіше використовуються такі матеріали: пвх, композит, акрил, полікарбонат.

Практично всі сучасні вивіски мають своє підсвічування, це можуть бути як люмінесцентні, так і неонові лампи, проте найбульш сучасним та надійним є світлодіодне “LED” підсвічування, як найбільш якісний і економічний варіант.

«Нове Століття Плюс» – це професійна компанія, що займається промисловим альпінізмом. Ми виконуємо різноманітні висотні роботи, в тому числі пов’язані з монтажем зовнішньої реклами, і завжди раді прийти вам на допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Монтаж об'ємних літер шт. дог.
2 Монтаж рекламних конструкцій шт. дог.
3 Монтаж сітілайта шт. дог.
4 Робота автовишки 18 м (мінімальне замовлення - 4 години) год дог.
5 Послуги вантажного транспорту 12 м3 - підвіз до місця монтажу рекламної продукції (мінімальне замовлення - 3 години) год дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

* Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

 

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua