Фарбування димових труб

Дуже важливим спектром робіт у обслуговуванні промислових об’єктів є фарбування димових труб. Дану операцію потрібно проводити регулярно, так як, на жаль, труби дуже часто зношуються передчасно.

Основні фактори зносу:

  • атмосферні опади;
  • різкі перепади погодних умов;
  • експлуатація з високими температурами;
  • різка зміна режиму експлуатації;
  • робота не в проектних режимах.

Фарбування димових труб повинно проводитися, виходячи з того, в яких умовах експлуатується дана труба. І відповідно, виходячи з цього, потрібно підбирати необхідні матеріали. Крім того, фарбування димових труб проводиться з урахуванням того, з якого матеріалу виконана труба. Димові труби бувають залізобетонні, цегляні та металеві.

Якщо труба залізобетонна, то перед початком робіт її обов’язково потрібно обробити лаком або емаллю. Для цього підійдуть кремнійорганічні лаки, які мають водовідштовхувальні властивості і гарну адгезію до пористих будівельних матеріалів.

Фарбування металевих димових труб передбачає, насамперед, захист конструкції від корозії. Безпосередньо роботи відбуваються таким чином: спочатку за допомогою гідроструминного або піскоструминного очищення з металу видаляється корозія. Після цього поверхню знежирюють і наносять ґрунтовку. А на неї безпосередньо емаль або фарбу. Для цього застосовуються спеціальні захисні антикорозійні фарби та емалі.

Перш ніж буде здійснюватися фарбування цегляних димових труб, потрібно ретельно вирівняти поверхню, так як цегляна кладка дуже часто буває нерівною. Перед фарбуванням поверхню бажано обробити грунтовкою, а вже після цього приступати до фарбування акриловими термостійкими фарбами.
Димова труба – це висотна споруда, яка може досягати понад 300м у висоту, тому в її обслуговуванні не допоможе ніяка спецтехніка і механізми. Єдиний спосіб, який можна застосувати до даних висотних об’єктів – це промисловий альпінізм.

Компанія Нове Століття Плюс спеціалізується на обслуговуванні різних висотних споруд промислового призначення. Ми виконуємо будь-які висотні роботи, при цьому все буде зроблено професійно і вчасно.

 

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Гідроструминне очищення димових труб м2 70
2 Оштукатурювання м2 180
3 Грунтування  м2 35
4 Фарбування димових труб ( 1 шар ) м2 60
       
       
       

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

** Ціни на роботи вказані з ПДВ, без врахування вартості матеріалів.

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua