Мийка атріумів

Висотний клінінг давно став невід’ємною частиною пейзажу будь-якого великого міста. Жителів великих міст і мегаполісів вже не здивувати виглядом людей, які спускаються з мотузок, закріплених на дахах висотних будівель, щоб зробити вікна і фасади багатоповерхівок чистими і комфортними для перебування в приміщеннях.

При цьому даний варіант прибирання сьогодні нікуди не дінеться від такого виду послуг, як промисловий альпінізм. Цим способом можна виконати різнівиди робіт, які дозволяють зробити міський пейзаж чистішим і акуратнішим. Це може бути миття вікон і фасадів на висоті, миття дахів зі скла і багато іншого.

Мийка атріумів, тобто скляних стель, – це особливо «витончені» висотні роботи. Очищення атріумів від пилу – абсолютно необхідна робота. Послуги висотного клінінгу практично завжди потрібні для приведення в порядок будівель зі скляними куполами і стелями після тривалих ремонтів. Потоки повітря, які йдуть нагорі разом із будівельною пилом, залишають чималі його скупчення під самими стелями. Крім цього, скляні стелі забруднюються і в звичайне міжсезоння, на них поступово збирається сухий побутовий пил, який негативно позначається на здоров’ї людей. При цьому миття атріумів необхідно проводити як зсередини, так і зовні. І якщо в першому випадку мова йде про вплив на здоров’я відвідувачів, то в другому – безпосередньо про зовнішній вигляд будівлі.

Мийка атріумів на висоті, у порівнянні із звичайною, висотної мийкою скління, є роботою підвищеної складності. Основна складність полягає в тому, що дуже часто промисловому альпіністу досить проблематично безпечно і надійно закріпитися. Це пов’язано з відсутністю будь-яких конструкцій в потрібній точці. Тому промальпіністу необхідно витрачати більше часу і зусиль на зачіп, і працювати під стелею, виконуючи мийку не тільки перед, а й над собою. А це вимагає певних навичок, і абсолютно інших трудовитрат. Відповідно і оцінюються дані послуги по-іншому.

Компанія «Нове Століття Плюс» виконує багатопланові послуги з професійної мийки на висоті. Крім традиційних робіт з миття вікон та фасадів, нами також здійснюється миття і очищення дахів, стель, атріумів, куполів. Всі роботи виконуються якісно і вчасно. Так як при збиранні ми завжди застосовуємо тільки професійну хімію, інвентар і спорядження, то скляні поверхні будуть сяяти і надавати будівлі особливу чистоту і порядок.

Ціни

 

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Мийка куполів, атріумів (з внутрішньої сторони) м2 дог.
2 Мийка куполів, атріумів (із зовнішнього боку) м2 дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

* Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

 

 

 

 

 

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua