Монтажно-демонтажні роботи (монтаж повітроводів, освітлення, водостоків, відеоспостереження)

Обслуговування промислових об’єктів включає в себе великий спектр різних робіт. У тому числі це роботи, пов’язані із заміною водостоків, повітроводів, обслуговуванням освітлення.

Система водостоків – дуже важлива конструкція для будь-якої будівлі. Чим професійніше і грамотніше вона встановлена, тим менша ймовірність проникнення вогкості в приміщення і продовження терміну його служби. Ремонт водостоків включає в себе заміну або всієї системи, або окремих її частин. Безпосередньо монтаж водостоків – це склеювання його елементів таким чином, щоб отримати повну герметизацію труби. Якщо водостік встановлений за всіма правилами, то будівля буде надійно захищена від усіляких протікань.

Досить важливу роль у сучасних будівлях грають вентиляційні повітроводи. Дуже часто їх доводиться встановлювати вперше, але іноді і замінювати старі. При заміні спочатку необхідно провести демонтаж повітроводів, щоб підготувати місце для встановлення нових. Самі ж повітроводи з’єднані між собою і утворюють мережу вентиляційних систем. Тому якщо потрібна заміна всієї існуючої системи, то потрібно провести демонтаж вентиляції. І вже після цього приступати до робіт з встановлення повітроводів, так як системи забезпечують вентиляцію в кондиціонуванні і обігріві, а також вони відводять відходи, що залишилися після згоряння газу. Монтаж повітроводів можна робити як зовні виробничих приміщень, так і всередині.

Обслуговування освітлення – важливий спектр робіт з обслуговування промислових будівель і споруд. У нічний час будь-який промисловий об’єкт повинен освітлюватися, а також освітлюється і територія, на якій він розташований. Також дуже важливим є освітлення всередині виробничих приміщень, це особливо актуально, якщо умови вимагають високого рівня освіилення. Монтаж освітлення може здійснюватися із застосуванням різних ламп: галогенних, люмінесцентних або світлодіодних. Останнім часом, коли проводиться заміна освітлення, найбільша перевага віддається світлодіодним лампам так як вони найбільш економічні і мають більш тривалий ресурс роботи.

У наші дні установка системи відеоспостереження стала дуже актуальною для виробничих і складських об’єктів. Система відеоспостереження включає в себе відеокамеру з блоком живлення, а також пристрій, куди записується вся інформація, і відеомонітор для її перегляду. Оскільки конструкції відеокамер дуже різноманітні, то монтаж системи відеоспостереження підбирається під конкретну будівлю. Сучасні відеокамери можна використовувати і зовні, і всередині приміщення.

Так як будь-яке виробниче підприємство, будь-то фабрика або завод, має значні розміри, то основні роботи, пов’язані з їх обслуговуванням відбуваються на висоті. При цьому кращим способом для їх виконання є промисловий альпінізм . Промальпіністи мобільні і можуть впоратися з такою роботою, при якій неможливо використання спеціальної техніки, допоміжних конструкцій і механізмів.

Наша компанія “Нове Століття Плюс” спеціалізується на наданні послуг промислового альпінізму. Ми професійно виконуємо різні висотні роботи, пов’язані з обслуговуванням промислових об’єктів, так як маємо достатній досвід у даній сфері діяльності, постійно розвиваємося і вдосконалимо власні методики і технології. Крім того, наш сервіс представлений на високому рівні: ми даємо рекомендації по процесу обслуговування, радимо, як краще вирішити ту чи іншу задачу і відповідаємо на всі хвилюючі вас питання. На будь-яке замовлення ми реагуємо оперативно, тому все буде виконано в максимально короткі терміни. Проводимо роботи в будь-якому регіоні України.

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Монтаж / демонтаж повітроводів пог. м 300
2 Заміна термопідвісок шт. 2800
3 Демонтаж / монтаж вентиляторів шт. 1800
4 Монтаж профнастилу ( фасад ) м2 240
5 Демонтаж / монтаж металоконструкцій, обладнання послуга дог.
6 Монтаж відеоспостереження точка дог.
7 Установка, заміна ламп шт. 375
8 Монтаж прожекторів шт. 450
       

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.).

** Ціни на роботи вказані з ПДВ, без врахування вартості матеріалів.

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, Завод 410 Цивільної Авіації
Реализовано:
Демонтаж скляних вікон і зашиття віконних отворів полікарбонатним листом.
Об’єкт:
Київська обл., логістичний склад DTZ
Реализовано:
Демонтаж ліхтарів з висоти 12 м і монтаж їх на висоту 8 м.
Об’єкт:
м. Київ, Завод 410 Цивільної Авіації
Реализовано:
Закріплення відірваних поривами вітру елементів покрівлі.
Об’єкт:
м. Київ, КОПП "КОНТАКТ" УТОГ
Реализовано:
Демонтаж скляних вікон і зашиття віконних отворів оцинкованою сталлю. Демонтаж повітроводів з фасаду промислових будівель.
Об’єкт:
Хмельницька обл., елеватор, агропромхолдинг Астарта-Київ
Реализовано:
Демонтаж-очистка-монтаж вентканалів силосів. Кількість виконаних одиниць - 100 шт.
Об’єкт:
Хмельницька обл., елеватор, агропромхолдинг Астарта-Київ
Реализовано:
Демонтаж-монтаж термопідвісок. Кількість замінених одиниць - 8 шт.
Об’єкт:
Хмельницька обл., елеватор, агропромхолдинг Астарта-Київ
Реализовано:
Демонтаж-монтаж вентиляторів силосів. Кількість виконаних одиниць - 30 шт.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua