Монтаж повітроводів

Монтажно – демонтажні роботи включають в себе і такий важливий спектр робіт, як установка і кріплення повітроводів. Будь-які сучасні будівлі, такі як житлові будинки, торгово-офісні центри, складські комплекси і промислові підприємства не обходяться без того, щоб на них не проводився монтаж повітровода. Повітроводи бувають різної форми і з’єднуються між собою в певній послідовності, утворюючи мережу вентиляційних систем. Монтаж систем вентиляції забезпечує в свою чергу вентиляцію в системі кондиціонування та обігріву, а також відводить відходи, що залишилися в процесі згоряння газу і диму.

Монтувати повітроводи можна як усередині приміщень, так і зовні. Враховуючи той факт, що найчастіше повітроводи встановлюють під високими стелями, або вертикально уздовж стін на весь зріст будівель, послуги промислових альпіністів тут просто необхідні. Звичайно, можна скористатися спеціальною технікою, або іншими дорогими пристосуваннями, але саме промисловий альпінізм дозволяє провести монтаж вентиляції де завгодно, і на будь-якій висоті.

При монтажі повітропроводів разом з промисловими альпіністами працюють і люди з виробничо-монтажних компаній з вентиляції. Вони керують процесом, вирішують у якому місці найкраще встановити це обладнання, використовуючи для цього спеціальну технічну карту, яка схематично зображує де і в якому місці має монтуватися той чи інший елемент. Такі фахівці потрібні при монтажі повітровода, а при демонтажі, їх присутність необов’язкова.

Компанія «Нове Століття Плюс» виконує дані висотні роботи . Ми безпечно і якісно здійснимо демонтаж і монтаж повітроводів на висоті. Співпрацюючи з нами, можна бути впевнені в тому, що все буде змонтовано, і працювати без перебоїв.

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Монтаж/демонтаж повітроводів пог. м дог.
2 Монтаж/демонтаж гнучких повітроводів пог. м дог.
3 Монтаж/демонтаж повітроводів в шахтах пог. м дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

* Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

 

 

 

 

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, житловий будинок
Реализовано:
Монтаж вентильованої траси довжиною 18 м. п.
Об’єкт:
м. Київ, житловий будинок
Реализовано:
Монтаж вентильованої траси довжиною 22 м. п.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua