Ремонт і фарбування фасадів

До ремонту фасаду будівлі слід підходити з особливою ретельністю і акуратністю, оскільки фасад є, по суті, обличчям всього будинку. При цьому абсолютно не важливо, ремонтуєте ви стару будівлю, або ж зводите нову.

Особливо красивий фасад потрібен для фірм – адже клієнт своє перше враження про рівень і стабільність компанії складає саме за зовнішнім виглядом будівлі, в якій розташовується її офіс.

Фасадні роботи – це ремонт зовнішньої сторони будівлі. Він може бути косметичним, або капітальним, залежно від того, наскільки зруйнована будівля. А деякі старовинні архітектурні побудови вимагають повноцінної реставрації. У кожному разі, ремонт фасаду – основна процедура оновлення зовнішнього вигляду будівлі і разом з тим досить непросте і відповідальне заняття, так як будь-які фасадні роботи, найчастіше проводяться на висоті. Висотні роботи можуть здійснюватися або за допомогою спеціальної техніки та пристосувань, або застосовуючи широко затребуваний промисловий альпінізм .

Дуже часто загальна естетичність будівлі залежить саме від того, наскільки якісно проведені штукатурні роботи. Тому ремонт і фарбування фасаду повинні проводитися на підготовленій поверхні. Перш ніж приступити до робіт, потрібно ретельно вивчити причини руйнування будівлі, щоб точно визначитися, що конкретно потрібно виконувати. У більшості випадків фасад руйнується через осипання штукатурки і появи усадочних тріщин. Тому, перш за все, потрібно усунути старі дефекти і провести підготовчі роботи, а саме: зняти штукатурку і стару фарбу, що відшарувалися, вирівняти поверхню, закрити мастикою тріщини. Після цього фасад заново обштукатурити. Тип фасадної штукатурки підбирається залежно від її призначення і стінового матеріалу споруди. А ціна на штукатурні роботи варіюється залежно від складності фасаду.

І тільки після того, як штукатурка повністю висохне, переходити до завершального етапу – його фарбування. Для того, щоб фарба краще лягла на оштукатурені стіни, їх необхідно попередньо просочити грунтовкою.

Фарбування фасадів – це, мабуть, найбільш економічний спосіб обробки зовнішніх стін. Вирішує відразу дві проблеми.

По-перше, фарбування фасадів будинку запобігає руйнуванню стін під впливом зовнішнього середовища (вітер, дощ, сонячна радіація, мороз) і захищає фасад від впливу біологічних агресорів – цвілі, грибка і шкідливих мікроорганізмів.

А по-друге, фарбування фасаду виконує декоративну і естетичну функцію. Найчастіше фарбування фасадів будівель проводиться по бетону або штукатурці. Ці поверхні особливо потребують захисту, оскільки мають мінерально-пористу структуру. А це означає, що в такі матеріали дуже швидко проникає волога, що призводить до передчасного руйнування фасаду.

Компанія «Нове Століття Плюс» виробляє якісну підготовку і фарбування фасадів будь-якого типу (бетон, силіконовий і керамічна цегла, дерево, облицювання з натурального каменю, забарвлення отштукатуренних поверхонь) і будь-якого ступеня складності.

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Очищення облупленої фарби шпателями і щітками м2 дог.
2 Відбиття штукатурки, що відшаровується м2 дог.
3 Очищення мармурових, гранітних і т. д. покриттів м2 дог.
4 Гідроструминне очищення м2 дог.
5 Піскоструминне очищення м2 дог.
6 Ремонт тріщин м2 дог.
7 Оштукатурювання м2 дог.
8 Грунтування м2 дог.
9 Ремонт цегляної кладки з розбиранням, перев'язкою швів і розшивкою м2 дог.
10 Герметизація швів (промазка) пог. м дог.
11 Герметизація швів (з вибиванням) пог. м дог.
12 Утеплення швів пог. м дог.
13 Гідрофобізація поверхні фасаду м2 дог.
14 Фарбування м2 дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

* Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, санаторій Конча-Заспа
Реализовано:
Ремонт пошкоджених ділянок фасаду.
Об’єкт:
м. Київ, дитячий садок № 290
Реализовано:
Зачистка і фарбування фасаду дитячого саду.
Об’єкт:
м. Вінниця, ТРЦ Мегамолл
Реализовано:
Очистка та фарбування вхідної арки над головним входом до ТРЦ. Площа виконаних робіт - 300 кв. м.
Об’єкт:
м.Київ, фармацевтичне виробництво
Реализовано:
Фарбування карнизів фасаду виробничих будівель. Площа виконаних робіт - 495 кв.м.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua