Гідроструменеве і піскоструменеве очищення

Фасадні роботи охоплюють досить великий спектр діяльності. Одним з них є піскоструменеве та гідроструменеве очищення фасадів будівель. При цьому таким способом можна очищати абсолютно будь-які об’єкти, як житлові, так і промислові. Дуже часто ці роботи відбуваються на висоті. А оскільки не завжди є можливість виконати дані висотні роботи з використанням якої-небудь підйомної спецтехніки або за допомогою додаткових механізмів, то при очищенні фасадів на висоті досить часто застосовують промисловий альпінізм.

Піскоструменеве очищення фасадів проводиться в тому випадку, якщо фасад будівлі потрібно очистити від небажаних забруднень, таких як бруд, кіптява, гар, смоли, старої фарби, графіті, а іноді і верхнього шару штукатурки. За допомогою піскоструменевого очищення в якості очищувача використовується пісок. Він подається під великим тиском, завдяки чому з поверхні відчищається абсолютно будь-який верхній шар. Саме таким способом очищують металоконструкції від старої фарби і навіть корозії, після чого вони приймають зовсім інший вигляд і стають як нові.

Гідроструменеве очищення фасадів є більш щадним методом очищення фасаду. В якості очищувача там використовується вода. При цьому таке очищення може бути двох видів: з невеликим напором води, або ж агресивним. Залежно від характеру забруднення у воду додаються професійні миючі засоби. Цим способом очищуються різні типи фасадів, будь-то цегла, бетон, вентфасад, або сендвіч-панелі. Таким методом очищення видаляється навіть бруд, що сильно в’ївся.

Дуже часто бувають ситуації, коли гидроструминне і піскоструменеве очищення фасадів проводитися на висоті. Особливо це стосується очищення багатоповерхових будівель і висотних споруд. У цьому випадку краще всього звернутися за допомогою до промислових альпіністів. Піскоструменеве і гідроструменеве очищення фасадів промисловими альпіністами – це незамінна і результативна робота з приведення в порядок фасадів різних будівель.

Компанія «Нове Століття Плюс» здійснює професійну фасадну очистку. Ми допоможемо вам якісно і вчасно освіжити й обновити фасад будь-якого типу на різній висоті.

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Гідроструминне очищення м2 дог.
2 Піскоструминне очищення м2 дог.
3 Грунтування м2 дог.
4 Оштукатурювання м2 дог.
5 Фарбування м2 дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

* Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

 

 

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua