Фарбування силосів, бункерів, водонапірних веж

В обслуговування промислових об’єктіввходить не тільки робота з різними будівлями, але також турбота про обладнання, яке відіграє дуже важливу роль на різних підприємствах. Одним з елементів обладнання промислових об’єктів є різні об’ємні ємності і резервуари: силоси, бункери, водонапірні вежі.

Фарбування силосів, бункерів, водонапірних веж впливає на термін служби даних ємностей. Перш за все, якщо ємність металева, її треба захистити від корозії. Для цього існують спеціальні антикорозійні фарби. У будь-якому випадку поверхню спочатку потрібно за допомогою перетворювача іржі очистити від корозії, потім прогрунтувати, а потім вже нанести спеціальну антикорозійну фарбу або емаль. При цьому, фарбування резервуарів, зокрема фарбування силосів, в більшості випадків проводиться за допомогою спеціального обладнання – фарбувальних апаратів високого тиску, безповітряним методом нанесення (компресор) і повітряним методом (Вагнер).

Сталеві резервуари часто зазнають різних навантажень: перепади погодних температур, атмосферні опади, зіткнення з хімічними речовинами, висока температура, механічні ушкодження. Тому, виконуючи фарбування металевих ємностей, потрібно підбирати спеціальні фарби, які зможуть витримати дані умови експлуатації. Найчастіше, це двокомпонентні епоксидні фарби. Вони досить стійкі до різних розчинів і можуть витримати потрібну температуру.

Будь-які промислові ємності, резервуари, як правило, мають специфічну форму і багато важкодоступних місць. При цьому дуже часто фарбування резервуарів та інших ємностей відбувається на висоті. Саме для виконання таких робіт незамінний промисловий альпінізм .

Ми, компанія “Нове Століття плюс”, спеціалізуємося на даному напрямку діяльності. Наша професійна команда в короткі терміни виконає будь-які висотні роботи, в тому числі з фарбування різних об’ємних ємностей. Ми індивідуально підходимо до будь-якого замовлення і працюємо по всій території України.

 

 

 

 

 

 

 

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Очищення металу щітками вручну м2 90
2 Гідроструминне очищення м2 24
3 Піскоструминне очищення м2 280
4 Грунтування м2 35
5 Фарбування ( 1 шар ) м2 35

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

** Ціни на роботи вказані з ПДВ, без врахування вартості матеріалів.

 

 

 

Наші роботи
Об’єкт:
Миколаївська обл., Бандурський маслоекстракційний завод
Реализовано:
Очистка та фарбування резервуара площею 230 кв. м.
Об’єкт:
Київська обл., Богуславський завод залізобетонних конструкцій
Реализовано:
Фарбування бункери після монтажу в два шари.
Об’єкт:
Миколаївська обл., фабрика питної воды
Реализовано:
Очищення водою під тиском і фарбування зовнішньої поверхні водонапірной башти. Площа виконаних робіт - 120 кв.м. Зварювально-монтажні роботы огорожі сходового маршу
Об’єкт:
Київська обл., елеватор, агрохолдинг Кернел
Реализовано:
Мийка водою під тиском, локальна механічна зачистка, фарбування зовнішньої поверхні водонапірной башти. Площа виконаних робіт - 70 кв.м.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua