Герметизація швів, штукатурка і фарбування промислових будівель

Обслуговування промислових об’єктів – дуже важливий спектр діяльності для підтримки їх нормальної роботи. Як відомо, різні промислові підприємства вкрай важливі для забезпечення нормального життя людини, і тому повинні утримуватися в повному порядку.

Насамперед, фасад промислового будинку. Від того в якому стані він знаходиться, залежить те, в яких умовах будуть працювати люди. Якщо вчасно не здійснити таку роботу, як герметизація міжпанельних швів, можлива постійна втрата тепла, при опадах поверхня може вбирати вологу, що призведе до руйнування фасаду. Це завдання особливо актуальне, оскільки багато промислових підприємств будувалися в той час, коли ще не було спеціальних вологостійких мастик, що застосовуються для того, щоб герметизація швів промислових будівель здійснювалася дуже якісно і була довговічною.

На сьогоднішній день ситуація змінилася. Існує дуже багато способів усунення даної проблеми. Застосовуючи різні варіанти сучасних мастик та інших матеріалів, герметизація швів виробничих будівель здійснюється оперативніше і якісніше. У підсумку будь-яка будівля, споруджена з панелей, не втрачає тепло, не пропускає вологу і протяги.

Також до обслуговування фасаду промислового будинку відноситься його своєчасна штукатурка і фарбування. Старий фасад із зруйнованою штукатуркою не тільки не справляє приємного враження (з цим ще можна було б змиритися), але фарба облазить, а в штукатурці з’являються небажані тріщини, які призводять до руйнування фасаду. Тому своєчасна штукатурка будівель дуже важлива справа.

Для того щоб фарбування виробничих будівель відбувалася швидко і якісно, потрібно, перш за все, відремонтувати аварійні ділянки фасаду.

Після того, як проведено ремонт найбільш проблемних ділянок поверхню необхідно обштукатурити, прогрунтувати і лише потім приступати до фарбування. Своєчасна штукатурка і фарбування будівель допоможе надовго продовжити їх термін служби.

Більшість ремонтних робіт, до яких відноситься обслуговування промислових об’єктів, виконуються на висоті, так як практично всі виробничі підприємства мають досить великі обсяги. Тому при їх ремонті часто застосовується промисловий альпінізм .

Наша компанія Нове Століття Плюс спеціалізується на виконанні різних видів фасадних ремонтних робіт на висоті. Ми виконуємо дані висотні роботи, відповідно до всіх вимог техніки безпеки та охорони праці, з урахуванням всіх сучасних технологій і виконаємо дані роботи у зазначений термін без втрати якості.

 

 

 

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Герметизація швів пог. м 72
2 Герметизація швів (з вибиванням) пог. м 300
3 Грунтування м2 24
4 Оштукатурювання м2 180
5 Фарбування м2 28

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.).

** Ціни на роботи вказані з ПДВ, без врахування вартості матеріалів.

 

 

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, Завод 410 Цивільної Авіації
Реализовано:
"Фарбування фасаду компресорного будівлі. Загальна площа виконаних робіт - 3600 кв. м."
Об’єкт:
м. Київ, Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод
Реализовано:
Очищення, штукатурка та фарбування фасаду цеху. Площа виконаних робіт - 200 кв. м.
Об’єкт:
Львівська обл., Завод Галичина
Реализовано:
Герметизація швів між вентиляційною трубою і стіною цеху.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua