Новорічне оформлення об’єктів

Складно уявити новорічний week-end, де відсутня святкова ілюмінація, адже завдяки їй вдається подарувати відчуття казки та чарівних щасливих миттєвостей.

Та й не тільки в період зимових свят використовується світлове оформлення: сьогодні воно стало часткою і візитною карткою зовнішності більшості міст, і Києва, зокрема.

Світлове оформлення включає:

 • монтаж гірлянд;
 • установка світлових фігур і стробоскопів, дюралайтів та інших світлодинамічних пристосувань.

І рекламні банери, і гра неонового світла, і підсвічування будівель, – все це вносить індивідуальність у вигляд нічної столиці. А здійснити це все можуть співробітники нашої фірми, що надають послуги промислового альпінізму.

Напередодні масових розважальних заходів святкове оформлення стає одним з ключових моментів створення відповідного настрою, а довірити це слід фахівцям «Нового Століття Плюс», адже основна маса робіт по оздобленню світловими пристосуваннями відбувається на висоті.

Таким чином, прикраса фасадів є досить популярною послугою, і зробить вигляд вашого будинку, офісу чи магазину оригінальним і незабутнім, приверне увагу клієнтів і створить урочистий настрій у гостей та мешканців столиці.

 

Декоративне освітлення

Декоративне освітлення породжує особливий стан душі у вечірній час, підсвічуючи певні деталі ландшафтного дизайну. Вибираючи різну ступінь освітленості або кут її напрямку, можна стати творцем урочистості або загадковості, романтики або умиротворення. Крім того, живописного ефекту можна досягти за допомогою смуг і плям світла, спрямованих на окремі об’єкти ландшафту.

Також варто виділити декоративне оформлення вулиць. Воно включає в себе декоративне оформлення фасадів будівель та зеленої зони.

Декоративне оформлення фасадів

Підсвічування фасадів – це не просто освітлювальні дії, а один із способів оздоблення архітектурних ансамблів, завдяки якому створюється радісне та урочисте видовище.

Наша команда при прикрасі будинків враховує їх індивідуальні особливості при розробці дизайнерського проекту.

Щоб зовнішній вигляд будівель і споруд був неповторним, ми пропонуємо наступні послуги:

 • установка постійних і короткочасних конструкцій;
 • монтаж зовнішнього підсвічування;
 • монтаж світлових коробів;
 • закріплення на висоті елементів декору.

До нового року

Новорічне оформлення є важливою і особливою частиною підготовки до Новорічних канікул. Притому так склалося, що прикрашають гірляндами та іншою новорічною атрибутикою абсолютно все: житлові будинки, офісні та торгові центри, а також вулиці, парки та сквери.

Так, новорічне оформлення фасадів будинків та інших споруд передбачає використання різних світлодіодних гірлянд, призначених для монтажу на вулиці:

 • «Завіса» – це комплект ниток з світлодіодів довжиною 1,5 – 6 метрів, вільно спадаючих на відстані 10 см один від одного. Особливо популярні вони в якості ілюмінації для зимових свят. Їх переваги у тому, що вони порівняно легко закріплюються на фасадах, даху, дверях і вікнах.
 • «Бахрома» (її ще називають «дощик») відрізняється від «завіси» тим, що складається з незнімних ниток різної довжини. Така гірлянда може оснащуватися контролером з декількома програмами, що створює ефект динамічності.
 • «Сітка», що представляє собою переплетення проводів, де в місцях їх перетину розміщуються світлові елементи. «Сітки» гарні для декорування поверхонь з великою площею.

Прикраса вулиць перед Новим Роком також стосується і оформлення дерев. І на сьогоднішній день це – не хаотично накинуті на гілки світлові гірлянди, а застосування спеціальної техніки їх нанесення, що робить красивим і оригінальним силует стовбура і гілок рослини. Для цього, як правило, застосовують світлодіодні стрічки, гірлянди і прожектори. Останні встановлюють поблизу від стовбура і направляють їх на об’єкт для посилення ефектності світіння.

 

Декоративне оформлення торгових центрів

Обстановка торжества і веселощів була б не повною, якби не створювався декор торгових комплексів. Більше того, вишукане новорічне оформлення вітрин бутиків приваблює потенційних клієнтів і збільшує їх прибуток. Тому новорічне оформлення магазину так важливо, а найбільш виграшним воно буде виглядати, якщо:

 • вітрину декорувати в стилі зимової казки, а підсилити ефект за допомогою підсвічування, краще динамічного;
 • в новорічне оформлення залу включити підвішування під стелею різноманітних декоративних елементів, а якщо дозволяє площа, то і встановити прикрашену Лісову красуню, тобто, ялину або сосну (живу або штучну).

Дзвоніть нам за номерами, вказаними на сайті, і ми допоможемо Вам створити казкову атмосферу!

Ціни

 

 

Ціни на оформлення об'єктів уточнюйте у наших менеджерів. Вартість кожного об'єкта прораховується індивідуально і залежить від:

 • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
 • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
 • необхідності додаткових послуг (таких як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, ТРЦ Район
Реализовано:
Монтаж новорічного декору в атріумі торгового центру.
Об’єкт:
м. Київ, піцерія Челентано
Реализовано:
Монтаж новорічного декору на стелі, стінах і фасаді закладу.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua