Монтаж системи водостоків і відливів

Водостік відіграє дуже важливу роль у захисті будівлі від небажаних зовнішніх впливів. Тому монтажно – демонтажні роботи, пов’язані з його установкою і заміною, дуже важливі. Від частих дощів в кутах будинку може утворюватися цвіль, будинок починає передчасно руйнуватися, з’являються небажані тріщини і, як наслідок, аварійний стан будівлі. Саме для того, щоб запобігти такій ситуації, і необхідна установка водостічної системи.

Для того щоб захистити будь-який об’єкт нерухомості, будь-то житловий будинок, торгово-офісний центр або складський комплекс від вологи, при цьому не жертвуючи естетикою зовнішнього вигляду, потрібно правильно прорахувати і провести монтаж водостоку. Дуже часто, особливо на старих будівлях окремі ділянки водостічних труб, а іноді і вся труба приходить в повну непридатність. Тому потрібна термінова заміна або окремих ділянок, або всієї труби. Безпосередньо монтаж включає себе підгонку елементів, з яких складається водозливна система та їх щільна герметизація. Такі заходи допомагають уникнути небажаного підтікання та захистити будівлю від впливу води.

Також важливу роль у захисті будинку від вологи грає установка відливів. Перш ніж здійснювати монтаж відливів, потрібно грамотно розрахувати кут нахилу. Як правило, відливи встановлюються під кутом не менше 10 градусів, перпендикулярно відносно один одного. Встановлювати їх потрібно одночасно з вікнами, щоб уникнути зовнішніх затікань і подальшого руйнування фасаду.

Установка і ремонт водостічної системи дуже часто здійснюється промисловими альпіністами, і виконується на висоті. Компанія «Нове Століття Плюс » спеціалізується на різних видах монтажно-демонтажних робіт, в тому числі на установці і ремонті відливів і всієї водостічної системи. Дані висотні роботи виконуються, застосовуючи широко затребуваний останнім часом промисловий альпінізм . Ми працюємо оперативно і націлені на відмінний результат.

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Підшивка короба пог. м дог.
2 Монтаж зливного жолоба пог. м дог.
3 Установка зливної труби пог. м дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

* Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

 

 

 

 

 

Наші роботи
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua