Обслуговування фасадного освітлення

Фасадні роботи включають в себе і такий рід діяльності, як обслуговування фасадного освітлення.

Освітлення фасадів – це дуже важливий аспект, тому що від того, наскільки регулярно будуть перевірятися всі лампи, проводитиметься очищення світильників, буде прямо залежати безперебійна робота освітлення.

Фасадне освітлення останнім часом стало дуже популярним. При цьому це може бути як нічне підсвічування фасаду торгово-розважальних комплексів так і важливих адміністративних будівель. І якщо в першому випадку, підсвічування грає в основному декоративну роль для залучення уваги, то в другому – захищає об’єкти від небажаного вторгнення. Крім того, до свят, особливо до Нового року, прийнято прикрашати міські будівлі різними гірляндами. А вони теж повинні працювати справно, щоб створити святкову атмосферу.

Ясна річ, щоб все працювало справно, має бути грамотне обслуговування фасадного освітлення. При цьому проводяться наступні роботи: заміна ламп підсвічування, регулярне очищення скла світильників, контроль над кожною ланкою електричного кола, заміна ліхтарів на фасаді.

При монтажі освітлення можуть використовуватися галогенні, люмінесцентні, або світлодіодні лампи. Останнім часом світлодіодним віддається найбільша перевага за їх довговічність і відсутність спеціального догляду. Дуже часто доводиться міняти перегорілі лампи на великій висоті. Для таких робіт, як правило, широко застосовують промисловий альпінізм , так як цим способом можна поміняти лампи в найбільш важкодоступних місцях.

«Нове Століття Плюс» виконує роботи на висоті з обслуговування фасадного освітлення. Ми в найкоротші терміни зробимо заміну перегорілих ламп, усунемо всі неполадки, а при необхідності будемо регулярно стежити за тим, щоб ваше освітлення завжди працювало справно

Ціни

 

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Установка, заміна ламп підсвічування шт. дог.
2 Монтаж ліхтарів шт. дог.

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

* Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

 

 

 

 

Наші роботи
Об’єкт:
м. Київ, БЦ Ріальто
Реализовано:
Заміна фасадних ліхтарів на нові лінійні ліхтарі.
Об’єкт:
м. Київ, готель Рів'єра
Реализовано:
Заміна перегорілих ламп фасадного освітлення.
Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua