Обслуговування промислових об’єктів

 

Різні промислові підприємства: заводи, фабрики, електростанції, що називаються по іншому промислові об’єкти, дуже важливі для забезпечення життєдіяльності людини. Для того щоб зробити роботу на них безпечною, потрібно не тільки грамотно побудувати дані структури, а й постійно підтримувати їх у повному порядку.

Своєчасне обслуговування промислових об’єктів відіграє дуже важливу роль в їх роботі. Саме вчасно помічена несправність дозволить запобігти різним неприємним ситуаціям і зробити роботу на об’єкті якомога безпечнішою. Дуже часто на таких підприємствах проводяться висотні роботи, так як комплекс їх будівель – це висотні будівлі і споруди.

Висотні роботи на промислових спорудах зазвичай виконуються зовні. А якщо роботи пов’язані безпосередньо з ремонтом будівлі, наприклад корпус заводу, то там можливі як зовнішні, так і внутрішні роботи (цеху, відділення).

При виконанні таких робіт, як правило, потрібно промисловий альпінізм, найчастіше саме цим методом можливо виконати роботи на самих важкодоступних і висотних місцях.

В обслуговування промислових об’єктів входять наступні види робіт:

 • Герметизація швів, штукатурка і фарбування промислових будівель.
  Як відомо, такий вид ремонту потребують практично всі старі будівлі. Для того, щоб будова передчасно не руйнувалося, потрібно постійно стежити за станом його фасаду.
 • Ремонт та фарбування елеваторів.
  Дуже важливу роль у сільському господарстві грає елеватор. Саме в даному комплексі за певних умов тривалий час зберігається зерно.
 • Фарбування силосів, бункерів, водонапірних веж.
  Якщо ви хочете, щоб ваше обладнання служило вам довго, то за ним необхідно правильно доглядати, і це, перш за все, зовнішня захист від корозії.
 • Антикорозійні обробка, фарбування металоконструкцій.
  Найпростіший спосіб захистити металоконструкції від корозії – це їх фарбування. Ми виконуємо дані роботи різними способами, які залежать від конкретних випадків.
 • Піскоструминне та гідроструминне очищення.
  При очищенні фасадів і внутрішніх приміщень ми застосовуємо гідроструминне та піскоструминне очищення. Як відомо, цими способами очищення можна видалити навіть бруд, що в’ївся.
 • Фарбування димових труб.
  Димова труба – невід’ємна частина індустріального пейзажу. Однак, як не дивно, це висотна споруда дуже часто зношується передчасно. Тому за димарями потрібен обов’язковий догляд та їх своєчасна забарвлення.
 • Монтаж – демонтаж повітроводів, освітлення, водостоків, відеоспостереження
  Наша компанія надає послуги з монтажу повітропроводів, водостоків, систем відеоспостереження та світлового освітлення. Це дуже важливі роботи, що стосуються обслуговування будь-якого промислового підприємства.
 • Мийка та покараска цехів – стель, стін, ферм, колон
  Мийка промислових приміщень дуже важливе завдання. Якщо зовнішнє забруднення будівлі впливає, насамперед, на його красу, то пил, що накопичується всередині приміщення дуже шкідливий для здоров’я людей, які працюють на підприємствах.
 • Мийка фасадів, скління виробничих будівель
  Мийка промислових об’єктів значно відрізняється від будь-якого іншого клінінгу, так як на будь-якому підприємстві є свій, специфічний бруд. Ми впораємося навіть з найважчим прибиранням.

Наша компанія «Нове Століття Плюс»- це команда професіоналів, і одне з наших ключових напрямків це обслуговування виробничих підприємств. Промислові висотні роботи на промислових будівлях виконуються методом промислового альпінізму – як найбільш ефективного способу для обслуговування будівель і споруд – даних об’єктів нерухомості. При необхідності ми також застосовуємо туру, ліси, автовишку.