Монтаж-демонтаж декорацій

 

 

 

Висотні роботи для монтажу і демонтажу декорацій – Нове Століття Плюс

Установка обладнання – процес кропіткий, відповідальний і вимагає підвищеної уваги, особливо, якщо справа стосується висотних робіт. Конструкція повинна бути максимально надійною і виключати можливість отримання травм. Компанія «Нове Століття Плюс» пропонує високоякісні послуги монтажу декорацій і їх демонтажу в зазначений час та у відповідності з усіма нормами безпеки.

Монтаж і демонтаж декорацій – якісні послуги за прийнятними цінами

Декорації – це не тільки облаштування театральної сцени, це різноманітні інсталяції, вивіски і професійний декор приміщення. При монтажі декорацій важливо, щоб обладнання та техніка була схована від сторонніх очей, щоб ніщо не порушило атмосферу свята, а стиль був повністю витриманий. Наша компанія пропонує послуги промислового альпінізму для:

  • монтажу експозицій і їх демонтажу – експозиція може бути постійною і тимчасовою. Постійне кріплення представляє собою надійний монтаж на довготривалий термін, тому після демонтажу декорацій можуть залишитися сліди. Тимчасове кріплення не залишить після себе таких слідів: клейове кріплення встановлюється на короткий строк;
  • прикрашення фасадів – якщо вам необхідно встановити підсвічування на фасад, провести його заміну/повний демонтаж або інші фасадні роботи, телефонуйте або пишіть нам. Крім перерахованих послуг ми здійснюємо зварювальні роботи на висоті, електромонтажні роботи, підйом негабаритних вантажів, обрізка і кронування дерев.

Чому клієнти замовляють у нас монтаж декорацій?

Компанія «Нове Століття Плюс» має наступні переваги:

  1. Ми гармонійно поєднуємо декорації, враховуємо кольорові переходи, освітлення і багато інших тонкощів, від яких залежить як буде виглядати сцена в цілому;
  2. Працюємо злагоджено і виконуємо встановлену роботу точно в термін;
  3. Пропонуємо готові варіанти декорацій.

Вартість наших послуг виправдана якістю наданих послуг. Робота на висоті завжди пов’язана з ризиком і виконувати їх можуть лише підготовлені фахівці. Довірте установку свого обладнання професіоналам, телефонуйте нам!