Монтаж банерів в приміщеннях промисловими альпіністами
Montaj-banerov-vnutri-pomeschenii-1

Для всіх є звичним звертатись до послуг верхолазів, коли монтаж банерів здійснюється на фасадах будівель або на різноманітних об’єктах під відкритим небом. Втім послуга є достатньо поширеною і для виконання робіт всередині приміщень. Види приміщень в яких здійснюється монтаж рекламних конструкцій промисловими альпіністами:

 • торгівельно-розважальні центри;
 • спортивні споруди: палаци спорту, криті арени, басейни;
 • знімальні павільйони для кіно та телебачення;
 • виставкові центри;
 • готельні комплекси;
 • промислові цехи та складські приміщення, ангари.

Значна висота стелі в таких об’єктах, в тому числі в окремих частинах споруд (зокрема, атріуми), зумовлює залучення професіоналів – спеціалістів нашої компанії, які мають необхідні знання, практичний досвід, механізми та спорядження для здійснення робіт на висоті. До переваг розміщення банерів, брандмауерів всередині приміщень слід віднести:

 • Швидкість оформлення та можливість оновлення рекламних поверхонь відповідно до зміни сезону, нових рекламних акцій тощо;
 • Привернення уваги цільової аудиторії в місцях продажу;
 • Можливість закриття при необхідності значних площин.

Всі ці переваги дозволяють ефективно вирішувати питання, пов’язані з оформленням приміщень, коли потрібна регулярна заміна сюжетів та забезпечення привабливого, або навіть вражаючого інтер’єру.

Особливості монтажу банерів всередині приміщень

Монтаж банерів всередині приміщень має певні особливості:

 • здійснення робіт в умовах працюючих магазинів, підприємств, що передбачає розміщення товарів або обладнання в межах локації;
 • складний доступ до початкових точок монтажу, наприклад, в умовах атріумів торгівельно-розважальних центрів, що мають складні архітектурні форми;
 • виконання робіт здійснюється в нічний час (особливо в атріумах ТРЦ або на працюючих об’єктах), відповідно в умовах меншої освітленості;
 • кріплення банерів всередині приміщень здійснюється до стін, металоконструкцій, на підвіси під стелею.

Спеціалісти нашої компанії успішно працюють з усіма видами конструкцій під банери, брандмауери. Розрізняють наступні основні види рекламних конструкцій під банер всередині приміщень:

 • каркасні конструкції (спеціально встановлені металеві рами, як правило прямокутної форми);
 • безкаркасні, змонтовані на підвіси з такелажних кріпильних матеріалів таких як трос, цеп.

Кріплення рекламного полотна до конструкцій під банери здійснюється:

 1. на шнурівці;
 2. на кабельні хомути (стяжки) з нейлону;
 3. різьбовими стержнями (шпильками) через сталеву трубу (застосовується для банерів великої площі).

Вибір рекламного матеріалу та типу друку на ньому, всередині будівель дещо відрізняється порівняно із випадком застосування банерів ззовні. В приміщеннях, зазвичай, застосовують звичайний литий банер або все більш набуваючий популярності – інтер’єрний рекламний текстиль для друку. Банерна сітка ж, враховуючи її легкість і витривалість до вітрових навантажень, як правило, використовується, при значних площинах ззовні будівель та споруд. Даний матеріал має перфорацію, відповідно читабельність буде кращою з більшої відстані. В цілому, все залежить від конкретно поставленої задачі.

При визначенні типу друку слід врахувати що УФ-друк має слабший запах на відміну від екосольвентого друку. В той же час звичайний сольвент має найвищий рівень запаху в порівнянні з вищезазначеними. Наразі на ринку друку існує єдина комбінація друку на матеріалі, що забезпечує майже повну відсутність специфічного запаху – текстиль з УФ друком.

Важливим фактором під час оформлення приміщень банерами є наближеність аудиторії до рекламного зображення, відповідно вимагається більш чітка читабельність за рахунок високоякісного друку.

Приклади монтажу банерів всередині приміщень Серед об’єктів на яких наша компанія здійснювала монтаж брандмауерів, банерів слід відзначити:

Montaj-banerov-vnutri-pomeschenii1-2

1. Політек-Імпекс, м. Київ
Монтаж каркасу під банери, брандмауери між приміщеннями. Зазначимо, що на цьому об’єкті
банери використовувались не тільки для оформлення, але й для зонування приміщення.
Монтаж брандмауерів
Площа виконаних робіт – 364 кв.м.

Montaj-banerov-vnutri-pomeschenii2-2

2. НСК Олімпійський, м. Київ
Монтаж текстилю під куполом арени
Площа виконаних робіт – 323 кв.м.

Montaj-banerov-vnutri-pomeschenii3-2

3. ТРЦ Глобус, м. Київ
Монтаж банера по колу атріуму
Площа виконаних робіт – 129 кв.м.

Montaj-banerov-vnutri-pomeschenii4-1

4. Фоззі Гіпермаркет, м. Київ
Монтаж банерів на стелажах
Площа виконаних робіт – 144 кв.м, 4 банери, висота підвісу – 54 м