ПРОМИСЛОВИЙ АЛЬПІНІЗМ – ПОСЛУГА ВЕЛИКОГО ПОПИТУ!
Prom-Alp

На сьогоднішній день у великих містах, де буяють висотні будівлі,промисловий альпінізм став одним з найбільш затребуваних послуг. Експерти в альпінізмі необхідні навіть щоб просто мити або штукатурити фасади будівель на великій висоті.

Промисловий альпінізм є незамінним для очистки від снігу дахи чи сміття на висотних будівлях, монтаж рекламних банерів та виконання іншої роботи на великій висоті.

Сьогодні міста ростуть у всіх напрямках: в ширину, в глибину і в висоту. Це є неминучим фактором, тому що населення міста постійно зростає, а простір на Землі обмежена. Великі міста є доказом того, що поряд з перевагами вони створюють ситуації ряду складних проблем, що потребують спеціальних навичок і досвіду для їх вирішення.
Одна з проблем є велика висота сучасних будівель в поєднанні з високою щільності забудови або зіставлення різних структур. Коли є потреба зробити якусь роботу в цих умовах дуже часто неможливо використовувати різні підйомні механізми. Великі міста можна порівнювати з гірськими хребтами і його вулиці з ярами. Тільки професійний альпініст може впоратися із завданнями які стоять перед ним в цих умовах.

Як би там не було, промисловий альпінізм сам по собі не має нічого спільного з альпінізмом. Об’єднує їх тільки те, що пов’язано це з великою висотою, мотузки і кріпильні елементи, від яких залежить життя альпініста. Промисловий альпінізм як робота заснована на здатності працювати у важко доступних місцях, альтернативу якої можна отримати тільки з використанням громіздкого і дорогого устаткування. Сфера застосування дуже широка в даному напрямку.

Необхідність в послугах промислового альпінізму продовжує все більше рости з кожним роком. Багато галузей промисловості не може навіть обійтися без нього сьогодні. Використовуючи промислових альпіністів, компанії економлячи значний час і гроші на будівництві або при ремонті. Спеціальне обладнання дає можливість уникнути трудомісткого монтажу по зведенню будівельних лісів. Промисловий альпінізм найбільш часто використовується, коли доступ до певних частин будівель обмежений, і використання досить стандартних методів роботи є не ефективним.

Вакансії промислових альпіністів залежать найчастіше від пори року. Навесні найбільш популярна послуги такі як: чистка або миття вікон, фасаду і даху будівель. Літо підходить для ремонту і фарбування фасадів і дахів будівель. Взимку послугами промислового альпінізму використовують, щоб прибрати сніг з дахів або видалення небезпечних бурульок. Але і є послуги які популярні цілий рік це: герметизації перекриттів, стиків на фасадах.

У минулому, ця робота виконувалася, як правило, колишніми спортсменами, таких видів спорту як скелелазіння або спортивний туризм, які і диктували ціну за свої послуги. Тепер будь-який, хто не має фобії висоти може пройти двотижневу підготовку та отримати ліцензію. Робота на великих висотах дуже небезпечна,тому й логічно, що ці послуги повинні надаватися тільки професіоналами своєї справи.

Люди, що живуть у великих містах не часто помічають промислових альпіністів за своєю роботою не дивлячись вгору. Однак, якщо вони раптом зникнуть, містастануть дуже швидко похмурими і їх жителі будуть почувати себе дуже некомфортно.