Пропозиція руки і серця, освідчення з автовишки

Ви закохані в свою дівчину? Відчуваєте, що почуття взаємні? Зважилися на серйозний крок – зробити дівчині пропозицію?

Це має бути оригінальна пропозиція руки і серця, що викличе у обраниці захват, палкі почуття і непереборне бажання з’єднати з вами свою долю. Отже, пропозиція вийти заміж має бути ретельно продумана і організувана таким чином, щоб дух захоплювало!

Романтична пропозиція на висоті – звучить захоплююче, чи не так? Згадайте любовну середньовічну літературу: практично кожен закоханий молодик підіймався у вікно коханої. Подібні романтичні подвиги були цінні й бажані в очах юних дів.
У нинішній час чоловіки рідше йдуть на подвиги заради коханих, вважаючи, що в їхніх очах чим дорожче подарунок, тим він більш бажаний і вражаючий для сучасних представниць прекрасної статі.

Насправді, важлива не стільки матеріальна цінність подарунка, як манера його піднесення. Тому пропозиція коханій жінці стати дружиною повинна бути не банальним піднесенням обручки зі словами «Вийдеш за мене заміж?» або «Будь моєю дружиною!»

 

Організація пропозиції руки і серця з «Новим Століттям Плюс»

Красиво зробити пропозицію в стилі героїчного лицарського вчинку вам допоможуть фахівці нашої компанії, що виконують роботи на висоті будь-якого призначення – від висотного клінінгу та підйому негабаритних вантажів до послуги «Вітання у вікно», незалежно від поверховості будівлі. Промисловий альпінізм застосовний і в складних висотних роботах, і в реалізації ідей романтичних привітань.

Зробити пропозицію дівчині з нашою допомогою вийде красиво, романтично, нетривіально і вельми заманливо! Уявіть: обраниця зайнята виконанням завдань на робочому місці, домашніми клопотами або просто відпочиває, не підозрюючи, що через кілька миттєвостей ви постукає у вікно з букетом квітів, обручкою і жаданою пропозицією руки і серця. Ейфорія від того, що відбувається буде в рази вище через ефект несподіванки вашої появи у вікні висотної будівлі!

 

Організаційні моменти

Щоб все вийшло на вищому рівні, здобуло належний ефект і дівчина без роздумів, з величезним бажанням захотіла пристати на пропозицію заміж, слід серйозно поставитися до підготовки події.

По-перше, остаточно вирішивши залучити до цього дійства альпіністів, потрібно замовити послугу заздалегідь, мінімум, за 3 дні: це дозволить спланувати місце, час і сценарій здійснення романтичного і, можливо, найважливішого вчинку в житті двох люблячих людей.

По-друге, альпіністам необхідно оглянути фасад, дах будівлі (якщо планується спуск верхолаза або вас особисто в його супроводі) і прилеглу територію (якщо збираєтеся підніматися в люльці автовишки). Це важливі умови для виконання будь-якої послуги напрямку промальп.

По-третє, необхідно подбати про допуск фахівців і техніки для здійснення романтичної затії.

По-четверте, подбайте, щоб потенційна наречена в момент запрошення заміж опинилася в потрібному місці.

Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, і ми допоможемо в організації пропозиції руки і серця, що викликличе бурхливий потік позитивних емоцій і змішаних почуттів, сльози щастя і розчулення від події.

Ціни

 

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Вітання альпіністами в будні дні, вдень послуга дог.
2 Вітання альпіністами у вихідні дні або нічний час послуга дог.
3 Робота автовишки 18 м (мінімальне замовлення - 4:00) год дог.

Умови замовлення:

  • замовлення потрібно зробити не менше ніж за 2-3 дні до запланованого свята;
  • бажано, щоб була можливість заздалегідь подивитися фасад будинку (де потрібно буде спускатися альпіністу), можливо, по фотографії;
  • необхідні ключі від дверей на дах.

 

 

 

 

 

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua