Привітання з Днем Св. Валентина

День Святого Валентина наближається і ви вже замислюєтеся, який зробити сюрприз для коханої? Хочете не просто піднести букет квітів, коштовності або флакончик елітного парфуму, а організувати незвичайне поздоровлення?

 

Романтик для коханої з «Новм Століттям Плюс»

Якщо не знаєте, що подарувати на день Валентина коханій, то з нашою допомогою ваша дівчина зрадіє і буде вражена навіть від простого подарунка.

Команда «Нового Століття Плюс», профільною діяльністю якої є промисловий альпінізм, пропонує послугу «Привітання у вікно»: ви зможете здивувати даму серця феєричною появою у вікні або на балконі. І немає різниці, чи знаходиться дівчина в момент привітання на другому чи тридцять другому поверсі. Ви можете постати у вікні з букетом квітів і подарунками, як герой середньовічного любовного роману.

 

Привітання з Днем Святого Валентина на висоті

У вас є унікальна можливість замовити спуск верхолаза з даху з букетом квітів або іншим подарунком для вашої другої половинки. Такий презент обов’язково сподобається будь-якій дівчині і запам’ятається надовго, а може, і на все життя.

Отже, дівчина на годину Х зайнята домашніми справами або приємними клопотами, пов’язаними з підготовкою до свята, якщо вона вдома. Або знаходиться в офісі і скурпульозно трудиться, бажаючи швидше виконати всі завдання шефа. І тут альпініст, або навіть ви в його супроводі, стукайте у вікно …

Ваші дії викличуть у дівчини бурю змішаних почуттів: радість, захоплення, розчулення, страх …

 

Подарунок на День Валентина (промальп): організаційні моменти

Щоб оригінально привітати з Днем Валентина потрібна хороша організація цього акту прояву ніжних почуттів з вашого боку. При цьому важливо виконати декілька умов, щоб сюрприз вдався:

  • замовляйте послугу заздалегідь, бажано за тиждень: це дозволить ретельно підготуватися до спуску і спланувати його;
  • слід визначитися зі сценарієм поздоровлення, продумати місце і час, коли і де воно відбуватиметься;
  • нашим співробітникам обов’язково потрібно оглянути місце, де вони повинні будуть здійснювати спуск або підйом на автовишці: для цього ви можете надіслати нам фото фасаду і даху будинку по електронній пошті;
  • на ваші плечі лягає забезпечення умов для даного успішного заходу (допуск альпіністів на дах та інше).

 

Привітання з Днем Валентина з автовишки

Крім ефектного спуску оригінально привітати улюблену через вікно можна, піднявшись на автовишці і поставши перед нею в люльці автокрану. Головне, щоб дівчина перебувала на висоті, доступній нашій техніці (висота вильоту стріли 18 метрів). Подібний презент неймовірно романтичний, подарує щастя, радість милій серцю жінці і викличе розчулення у оточуючих.

Піднявшись до дівчини на поверх в люльці автокрана, ви можете «вкрасти» її і спуститися разом: до букету романтичних емоцій у дівчини додадуться і нотки адреналіну.

Звертайтеся в «Нове Сторіччя Плюс» і ми не тільки якісно виконаємо роботи на висоті, але і допоможемо вам організувати оригінальний романтичний сюрприз.

Дзвоніть нам за номерами, вказаними на сайті, щоб оригінально висловити ніжні почуття в найромантичніший день року.

Ціни

 

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Вітання альпіністами в будні дні, вдень послуга дог.
2 Вітання альпіністами у вихідні дні або нічний час послуга дог.
3 Робота автовишки 18 м (мінімальне замовлення - 4:00) год дог.

Умови замовлення:

  • замовлення потрібно зробити не менше ніж за 2-3 дні до запланованого свята;
  • бажано, щоб була можливість заздалегідь подивитися фасад будинку (де потрібно буде спускатися альпіністу), можливо, по фотографії;
  • необхідні ключі від дверей на дах.

 

 

 

 

 

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua