Привітання з 8 Березня

Ось уже скоро весна вступить у свої права, а разом з нею і найочікуваніший представницями прекрасної статі Міжнародний жіночий день.

І якщо милі дами перебувають у томливих здогадах, як же улюблені чоловіки (татусі, дідусі, брати, просто друзі, колеги) вирішать їх привітати на 8 березня, то багато чоловіків задовго до знаменної дати перестають спокійно спати. Вони роздумують, який зробити подарунок на 8 березня, чим здивувати своїх прекрасних жінок, і нікого не образити і не обділити увагою.

 

Вітання з 8 березня з «Нове Століття Плюс»

Безвихідних ситуацій не буває і вирішити, що подарувати на 8 березня, не так вже й складно. З нашою допомогою ви зможете оригінально привітати на 8 березня ваших прекрасних дочок, дівчат, дружин, матерів і бабусь.

Можливо, дана пропозиція посіяла дещицю сумнівів з приводу того, як компанія, профільною діяльністю якої є промисловий альпінізм, може організувати привітання з 8 березня.

Так, сфера нашої діяльності – промальп, і в трудові будні ми здійснюємо роботи на висоті. Виробничі навички наших співробітників дають можливість влаштувати нетривіальне привітання у вікно, неймовірно ефектне, особливо якщо дама в годину Х буде перебувати на верхніх поверхах житлової (офісної) будівлі.

 

Вітання у вікно

Такий воістину феєричний подарунок ви можете піднести улюбленим жінкам, замовивши послуги верхолазів або автовишки. При цьому у вас є можливість бути учасником дійства і підійнятися у вікно коханої самостійно, як середньовічний лицар, або піднімаючись в колисці автокрана з букетом квітів і (або) будь-яким іншим подарунком.

 

Дотримання необхідних умов для успішного поздоровлення на висоті

Яку б затію ви би не хотіли здійснити, щоб досягти бажаного, потрібно підготуватися до даного заходу.

По-перше, послугу необхідно замовити не менш, ніж за 2 – 3 дні до привітання, а краще за тиждень.

По-друге, визначитися зі сценарієм даного романтичного дійства, місцем і часом його проведення.

По-третє, верхолазам необхідно оглянути передбачуване місце спуску альпіністів (дах і фасад будівлі) або підйому автокрана. Нам необов’язково виїжджати на об’єкт, огляд можна провести по фото.

 

Вітання з 8 березня на висоті

Кульмінація здатна викликати у «винуватиць» та їх подруг відчуття неймовірного захоплення, радості і невимовних емоцій при вигляді того, як у вікно її квартири або кабінету в офісі забирається коханий чоловік з оберемком троянд або просто альпініст з кошиком весняних квітів і листівкою від коханої людини. Ваша обраниця може настільки розчулитися, що почне нестримно плакати! Але це будуть виключно сльози щастя!

Не менш вражаюче подібне привітання буде виглядати, якщо чоловіча половина трудового колективу вирішить таким чином приділити увагу своїм співробітницям: подаровані їм емоції вони запам’ятають надовго, а може і назавжди!

 

Вітання з 8 березня з автовишки

Якщо ваша дівчина, яку плануєте порадувати подарунком через вікно, в момент підйому буде знаходитися на одному з поверхів будівлі, що знаходяться в доступних для нашого автокрана межах, ефектним і романтичним актом уваги з вашого боку буде піднятися до неї в колисці автовишки, увійти в кімнату через вікно з презентом і «вкрасти спокусницю». А що може бути важливіше для закоханого чоловіка, ніж побачити в очах його обраниці захоплення ним і його вчинками?

Ціни

 

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Вітання альпіністами в будні дні, вдень послуга дог.
2 Вітання альпіністами у вихідні дні або нічний час послуга дог.
3 Робота автовишки 18 м (мінімальне замовлення - 4:00) год дог.

Умови замовлення:

  • замовлення потрібно зробити не менше ніж за 2-3 дні до запланованого свята;
  • бажано, щоб була можливість заздалегідь подивитися фасад будинку (де потрібно буде спускатися альпіністу), можливо, по фотографії;
  • необхідні ключі від дверей на дах.

 

 

 

 

 

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua