Дід Мороз у вікно

Плануєте оригінальне привітання з Новим роком, і роздумуєте над його сюжетом? Вважаєте, просто замовити Діда Мороза – банально і не цікаво. А дітям, рідним і близьким так хочеться атмосфери чарівного свята в Новорічні та Різдвяні дні!

«Нове Століття Плюс» пропонує різноманітні роботи на висоті. І нехай промисловий альпінізм припускає вельми серйозні і складні з технічної точки зору завдання (зварювання на висоті, монтаж рекламних щитів та інші), ми раді надати можливість оригінально привітати на Новий рік ваших дітлахів і дорогих серцю людей.

Передноворічний настрій і очікування чудес напередодні зимових свят не обійшло стороною і членів нашої професійної команди, навіявши ідею надання послуги під назвою «Дід Мороз у вікно».

Такий неординарний сюрприз, як викликаний додому Дід Мороз, доречний і на офіційних заходах, новорічних корпоративах.

 

Вітання від Діда Мороза, що влазить у вікно квартири багатоповерхового будинку

Дане рішення стане справді чудовим подарунком для всіх, хто знаходяться в квартирі, і малюків, і дорослих, в момент проникнення старого в будинок через віконну раму. Відчуття від побаченого можна порівняти з міфічним прониканням Санта Клауса в кімнату через димохід.

Уявіть ситуацію: самий розпал веселощів і тут у вікно стукає не хто-небудь, а Дід Мороз-альпініст! Це неодмінно викличе бурю позитиву не тільки серед малечі, але й серед старших спостерігачів за подіями. Ви, звичайно, впускаєте казкового гостя і слухаєте побажання на рік прийдешній у його виконанні. А потім приймаєте подарунки.

Після цього «дідусь» проводить кілька конкурсів і йде «поздоровляти інших дітлахів» звичним способом, через двері. Аргументує «старець» це тим, що чарівні сани вже очікують біля входу до парадного. І наш верхолаз, одягнений в костюм казкового персонажа, йде, залишаючи за собою шлейф чарівництва і новорічних чарівних миттєвостей.

 

Дід Мороз на Новий рік, влазить у вікно: технічні аспекти

Замовлення Діда Мороза-висотника бажано оформити заздалегідь, тому що з точки зору підготовки дана процедура не настільки легка, як може здатися. І відбувається вона приблизно в такій послідовності.

Важливо! Замовити послугу слід не менше, ніж за 2 – 3 дні.

  1. Щоб привітання справило належний ефект, на підготовчому етапі нам потрібно оглянути фасад, де передбачається спуск. Для цього нам, можливо, буде достатньо і фотографії.
  2. Домовленість з приводу виходу на дах (верхолазам потрібно буде надати ключі).
  3. За 60 – 90 хвилин до години Х команда верхолазів піднімається на дах, щоб закріпити на ній все необхідне обладнання для спускання дідуся.
  4. Альпініст, якому належить виконати роль новорічного чарівника, одягає все необхідне верхолазне спорядження: страхувальні ремені, спецодяг і черевики з неслизькою прогумованою підошвою. А поверх екіпіровки – костюм Діда Мороза.

Після цього наш новоспечений добрий Дідусь-Борода з вати спускається з даху і стукає у гості до Вас.

Таким чином, у вас є можливість весело відзначити Новорічні свята, організувавши презент у вигляді запрошення казкового персонажа, Дідуся Мороза. А зробити його по-справжньому інтригуючим допоможуть наші майстри, які в будні дні роблять важливу і необхідні всім нам роботу на висоті (промальп), а напередодні Новорічних канікул раді перевтілитися у всіма улюбленого героя і подарувати Вам і Вашим близьким неповторну атмосферу чарівництва.

Дзвоніть нам за номерами, вказаними на сайті, і ми зробимо Ваш Новорічний вогник веселим, радісним і незабутнім!

Ціни

 

 


п/п
Дата Робочі години Ціна, грн.
1 15 грудня - 28 грудня 9:00 - 21:00 дог.
2 29 грудня - 30 грудня 9:00 - 21:00 дог.
3 31 грудня 9:00 - 16:00 дог.
4 31 грудня 16:00 - 23:00 дог.
5 31 грудня 23:00 - 2:00 дог.
6 с 2 січня 9:00 - 21:00 дог.

Умови замовлення:

  • замовлення потрібно зробити не менше ніж за 2-3 дні до запланованого свята;
  • бажано, щоб була можливість заздалегідь подивитися фасад будинку (де потрібно буде спускатися альпіністу), можливо, по фотографії;
  • необхідні ключі від дверей на дах.

 

 

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua