Основні етапи монтажу банерів і брандмауерів

Зовнішню рекламу недарма вважають одним з найефективніших методів презентації товарів і послуг, від зовнішнього вигляду якої залежить не лише імідж бренду, а і продаж виробленої ним продукції.
Розміщені на фасаді будівель рекламні банери і брандмауери, панно, вивіски, щити, літери, що світяться, роблять ваш бізнес упізнаваним, а продукцію – затребуваною.
Грамотна реклама – двигун торгівлі, що сприяє необмеженому збільшенню споживчого попиту і нестримному зростанню ваших прибутків!
Окрім того, рекламні банери/брандмауери чудово підходять для ефективної презентації різного роду проектів та бізнес-ідей.
Монтаж банерів/брандмауерів Киев, так само, як і інших видів зовнішньої реклами, виконується бригадою промислових альпіністів.

Навіщо вам рекламний банер. Зовнішня банерна реклама має ряд певних переваг, які і забезпечують її виняткову іміджеву ефективність, а саме:

  • Значний розмір банеру, який забезпечує чітку видимість навіть з великої відстані
  • Широкий кут огляду без спотворення картинки
  • Довговічність – середній термін служби якісного банеру/ брандмауера 5-7 років
  • Можливість ефектного креативного рішення з максимальним впливом на цільову аудиторію
  • Поєднання іміджевих функцій з продажними
  • Низькі витрати на рекламну кампанію
  • Установка на будь-який фасад/стіну
  • Можливість частої ротації рекламної інформації

Монтаж банерів промисловими альпіністами

Після того, як банер виготовлено, настав час розмістити його у потрібному місці – на фасаді висотної будівлі або її нижніх поверхах.
Розмістити банер на нижньому поверсі можна за допомогою автовишки, автокрану та іншої підйомної техніки. Проте, це занадто довго, складно і незручно, оскільки вимагає постійних перестановок обладнання.
Промислові альпіністи, завдяки цілковитому охопленню будівлі по вертикалі і вкрай широкому по горизонталі, справляються з цим завданням набагато краще, аніж важка спецтехніка або монтажники з драбинами. Ось чому, навіть якщо банер встановлюється на нижньому поверсі, альпіністи виконають роботу з монтажу рекламного банеру швидше, якісніше та дешевше.

Технології монтажу банерних рекламних конструкцій

Монтаж рекламних банерів найкраще робити натягуванням на жорсткі металеві рами. Річ в тім, що за відсутності рами, натягнутий банер буде повторювати рельєф фасаду у вигляді складок/зморшок.

Однак, навіть при монтажі банеру на рамі, слід стежити за його натяжінням – слабке збільшить його парусність, а надмірно туге призведе до помітних нерівностей поверхні.
Монтаж банеру/брандмауеру краще робити з використанням жорстких рамних конструкцій з наступних 2 причин:

  1. Рельєф фасаду ніколи не буває ідеально рівним
  2. Натягнутий безпосередньо на фасад банер в точності повторює його форму через відсутність зазору між стіною і полотном банеру

Залежно від типу фасаду, методи монтажу рекламного банера можуть дещо відрізнятися.

  • Цегляний/бетонний фасад
    За відсутності на фасаді виступаючих елементів, найоптимальнішим варіантом монтажу банерів слід вважати застосування анкерів з кільцями, які вкручуються у стіну по краях банеру. Після цього банер натягують на стропи.
    Якщо ж на фасаді будівлі є виступаючі архітектурні форми, то банерне панно слід винести за них, натягнувши його на металевий рамний каркас.
  • Вентильований фасад
    При монтажі банеру на вентильованому панельному/плитковому фасаді, раму банеру слід монтувати до направляючих профілів у місцях кріплення панелей.
  • Монтаж в прорізи
    Для монтажу банеру у віконні/дверні прорізи полотно рекламного банеру закріплюється з допомогою степлеру на зібраній дерев’яній рамі.

Натягування банеру виконується, як правило, класичним методом – хрестом. В такому випадку банер натягується у наступній послідовності: спочатку вертикально посередині з двох сторін, потім точно так само у горизонтальному напрямку. В останню чергу витягуються кути банеру.

Якщо ж сторони прямокутного банеру несумірні (довгий і вузький банер), послідовність натягування міняється.
В якості рами для монтажу зовнішньої реклами може бути використана будь-яка жорстка конструкція: металева профільна труба, дерев’яна рама з брусків, основа (підкладка) з дерева, анкер-гачки/кільця, троси.

Особливості монтажу великих банерів. Монтаж великих рекламних банерів має свої особливості:

  • Великий банер важкий і його монтаж слід виконувати водночас кількома альпіністами
  • Піднімати такий банер треба відразу по всій довжині
  • Змонтований великий банер слід швидко закріпити відразу у декількох місцях, інакше перший же сильний порив вітру може його пошкодити або зруйнувати.

Труднощі при монтажі банерних рекламних конструкцій:

  • За мінусової температури полотно банера стає жорстким і його важко правильно натягнути
  • Великі висоти створюють потужне вітрове навантаження
  • Монтаж банерів на фасаді, де мало точок кріплення

Вартість/ціна на монтаж банерів у Києві залежить від низки факторів і не завжди збігається з ціною, вказаною у прайсі, тому радимо завжди уточнювати вартість телефоном або електронною поштою.

Ціна на монтаж рекламних банерів/брандмауерів може бути, як вище, так і нижче і заздрості від:

  • Місця установки
  • Доступності місця монтажу
  • Наявності рами/підкладки
  • Висоти розміщення банеру
  • Необхідності спецтехніки
  • Додаткових робіт: посилення, люверси

Горизонтальний висотний банер обійдеться на 25% дорожче, оскільки альпіністам доведеться постійно перевішувати мотузки; у той самий час ціна монтажу аналогічного вертикального банеру буде, швидше за все, нижча від стандартної, оскільки усі роботи виконуються на 2-3 завісах.
Ціна монтажу банерів на фасадах нестандартної форми договірна; ціна демонтажу банеру – половина вартості його монтажу.
Усі умови монтажу банерів/брандмауерів в Києві обговорюються заздалегідь і, залежно від обставин, можуть змінюватися в процесі співробітництва.