Мийка й очищення цехів і промислових будівель
мойка цехов

Мийка цехів і промислових будівель (промисловий клінінг) – специфічний комплекс робіт, часто досить складний і трудомісткий. Забрудненість цехів й інших виробничих приміщень може досягати таких масштабів, що це унеможливлює нормальну діяльність підприємства.

Своїми силами і звичайними засобами впоратися з таким інтенсивним забрудненням часто не є можливим, адже тут потрібні професійні засоби і спеціалізоване обладнання.

Промисловий клінінг відрізняється від звичайного побутового прибирання наявністю спеціальних мийних засобів для чищення, передовими технологічними процесами, використанням професійного інвентарю та спеціального оснащення.
Виробничі цехи набагато більшою мірою, аніж офісні/житлові приміщення, потребують періодичного та регулярного очищення, оскільки накопичені забруднення, наприклад, пил, не просто заважають виробничим процесам, але й можуть виявитися токсичними або пожежо/вибухонебезпечними.

Окрім того, забруднення заважають ефективній роботі устаткування і повноцінному функціонуванню архітектурних будівельних конструкцій: нечищене вентиляційне обладнання не справляється повною мірою зі своїми завданнями, а брудні вікна і зенітні ліхтарі не пропускають сонячного світла.
Таким чином, об’єктами промислового прибирання є усі види виробничих підприємств – заводи, фабрики, допоміжні виробничі площі та приміщення, окремі інженерно технічні споруди тощо.

Слід зауважити, що кожен тип промислового виробництва вимагає специфічного підходу в плані вибору методів очищення даного об’єкту через особливості технологічних процесів, що викликають ті або інші забруднення. Те саме стосується і промислових відходів, які у різних виробництв різні.
Наприклад, прибирання виробничих приміщень компанії, що виробляє побутову електроніку істотно відрізняється від прибирання в цехах, де випускають фармацевтичну продукцію, хоча вимога стерильності і своєчасного вивезення сміття діє в обох випадках.

У той же самий час, прибирання цехів з виробництва харчової продукції вимагає суворого дотримання санітарно гігієнічним норм, прийнятих у харчовій промисловості.
При виборі засобів і методів очищення, на усе це необхідно звертати найпильнішу увагу, а також суворо дотримуватися правил техніки безпеки, роблячи прибирання у зоні роботи виробничого обладнання.

Окрім того, слід враховувати безперервність виробничих процесів і, як правило, обмежений доступ до місць найбільшої концентрації забруднень.
Дотримання усіх цих вимог під силу лише спеціалізованим клінінговим компаніям, які мають професійне матеріально-технічне оснащення і висококваліфікований досвідчений персонал.

Особливу складність при занятті промисловим клінінгом складають високі стелі. Роботи на такій висоті відносяться до категорії висотних і вимагають спеціальної підготовки.

Тому усі роботи з миття та очищення цехів промислових будівель, складів, ангарів й інших виробничих площ виконуються професійними промисловими альпіністами.
Короткий перелік робіт промислового клінінгу, що виконуються методами промальпу
Фахівці нашої компанії виконують наступні види робіт з миття та очищення цехів і приміщень промислових споруд:

 • Загальне прибирання (сухе і вологе) промислових приміщень;
 • Прибирання службових приміщень підприємств;
 • Прибирання офісних приміщень;
 • Очищення від пилу (знепилювання) стель, ферм, стельових архітектурних елементів, металоконструкцій, перекриттів, балок;
 • Очищення несучих конструкцій;
 • Очищення і миття підлогового покриття;
 • Мийка й очищення цехів, виробничих площ, заводських і складських приміщень;
 • Чищення і миття усіх видів обладнання;
 • Чищення і миття фасадів промислових споруд;
 • Видалення слідів корозії з подальшою дезінфекцією (при потребі);
 • Антикорозійна обробка поверхонь;
 • Очищення і миття вікон, зенітних ліхтарів, склопакетів, вітражів, вітрин, куполів всередині і ззовні на будь-якій висоті;
 • Очищення скульптур і архітектурних прикрас;
 • Очищення вентиляційного обладнання, повітроводів, вентиляційних шахт, водостоків, опалювальних систем, систем гарячого/холодного водопостачання, сміттєпроводів, каналізації;
 • Мийка й очищення промислових ємностей – резервуарів, цистерн, баків;
 • Очищення покрівлі та даху;
 • Прибирання прилеглої території із вивезенням сміття;
 • Виконання специфічних робіт, у тому числі і з застосуванням хімічних засобів
 • Інші клінінгові роботи за домовленістю із замовником.

Отже, наша компанія надає комплексні послуги з миття та очищення промислових споруд, прибирання заводських цехів, складських та службових приміщень із очищенням прилеглої території підприємств включно.
Проте, усі послуги для промислових об’єктів можуть надаватися у довільній кількості та у будь-якому поєднанні.

Переваги промислового альпінізму при проведенні клінінгових робіт

Методи промислового альпінізму при професійному прибиранні виробничих об’єктів мають низку незаперечних переваг.

По-перше, усі роботи з миття/очищення промислових цехів та інших споруд виконуються дуже швидко, і при цьому не вимагається зупинка виробничих процесів.

По-друге, промислові альпіністи зможуть дістатися у найбільш важкодоступні місця.

По-третє, якість робіт виявляється набагато вищою, аніж при використанні інших методів.

І, нарешті, промальп послуги – це найдешевший спосіб, особливо в порівнянні із використанням спецтехніки.
Методи промальпа – це максимальний результат за мінімальних витрат!
Ціни та умови співпраці
Послуги промислового клінінгу надаються цілодобово, графіки складаються індивідуально з урахуванням специфіки технологічних процесів підприємства для забезпечення його безперебійної роботи.

Точна вартість клінінгових робіт залежить від їхньої кількості та обсягів, і визначається після виїзду на об’єкт. Усі подробиці співпраці ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашими менеджерами за контактними телефонами на сайті.
Ми прибираємо чисто, швидко і дешево, не заважаючи вашій роботі!