Антикорозійна обробка, фарбування металоконструкцій

Дуже важливим моментом при обслуговуванні промислових об’єктів є догляд за металоконструкціями, і перш за все, їх антикорозійна обробка. Будь-яка металева конструкція з часом під впливом зовнішніх факторів починає покриватися корозією і, як наслідок, приходить в непридатність. Щоб цього не сталося, потрібно своєчасно піклуватися про них.

Обробляти металеві поверхні необхідно поетапно: зачистка, підготовка поверхні і безпосередньо нанесення антикорозійного матеріалу. Найпростіший спосіб антикорозійнрго захисту – це фарбування металоконструкцій. Цим способом можна обробляти практично будь-які конструкції, незалежно від їх габаритів і форми. До того ж це не тільки легкий, але і дуже надійний спосіб захисту металу від корозії.

Забарвлення металоконструкцій може здійснюватися різними способами. Це прямо залежить від якості поверхні і ступеня руйнування металу. Власне кажучи, очищення та фарбування металоконструкцій завжди відбувається за одним і тим же принципом, різниця в тому, яку краще фарбу (емаль) використовувати для кінцевого забарвлення.

Перш за все, за допомогою механічної зачистки проводиться очищення металу від корозії. Також може застосовуватися механізована чистка за допомогою шліфувальної машини, і нарешті піскоструминне очищення. Після цього металеву поверхню знежирюють розчинником і наносять грунтовку. І на завершення антикорозійний захист металоконструкцій – нанесення фарби (емалі).

Підбір антикорозійної фарби також повинен проводитися з урахуванням стану конструкції і того, в яких умовах вона експлуатується. Це може бути перетворювач іржі, грунт і фарба “три в одному”, спеціальні зносостійкі емалі для експлуатації у важких умовах і багато іншого.

Обслуговуючи промислові об’єкти, часто доводиться працювати на висоті, так як будь-який завод має різні високі металоконструкції. Очищення металоконструкцій та антикорозійний захист на висоті може здійснюватися різними способами, але найбільш ефективний з них – це промисловий альпінізм .

Наша компанія Нове Століття Плюс спеціалізується на обслуговуванні промислових об’єктів. Ми виконуємо будь-які висотні роботи, в тому числі обробку металоконструкцій. Роботи проводяться в стислі терміни і на високому рівні.

Ціни

 


п/п
Найменування Од. виміру Мінімальна ціна, грн.
1 Очищення металу щітками вручну м2 20
2 Знежирення поверхні металу м2 15
3 Обробка металу перетворювачем іржі м2 20
4 Мийка агрегатом високого тиску м2 15
5 Піскоструминне очищення м2 60
6 Гідроструминне очищення м2 55
7 Грунтування м2 18
8 Фарбування м2 40
9 Холодне цинкування м2 75

* Ціни вказані для розуміння порядку вартості послуг. Точна вартість робіт визначається після огляду об'єкта і залежить від:

  • загального обсягу виконуваних робіт. Невеликі роботи оцінюються за ціною мінімального замовлення;
  • складності робіт, пов'язаних з особливостями об'єкта;
  • необхідності додаткових послуг (таких, як послуги спец техніки, підготовчі роботи, нічні зміни і т. д.). 

** Мінімальне разове замовлення - 1800 грн.
*** Ціни на роботи вказані без урахування вартості матеріалів.

Зв’яжіться з нами
Наша адреса:
м. Київ, вул. Ремонтна, 2
Зателефонуйте нам:
(044) 353-40-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам:
info@nsplus.com.ua